Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zahmlievanie skiel


Lado

Recommended Posts

Zdravim.Mam peugeot 605 rv.1991 2,1td s dig.klimou.

Potreboval by som poradit ako by som vybral radiator kurenia z auta,pretoze mi tecie.Nasiel som iba navody na 306-ku a 406-ku.

Vopred dakujem!

Ospravedlnujem sa za vytvorenie rovnakej temy,ale som novacik na internete .

[upravil dne 12/1/11 13:51 Lado]

[upravil dne 12/1/11 13:54 Lado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, nadpis mas iny a popis iny.

ako vybrat radiator bolo niekde v temach, musis pohladat, a o to zahmlievanie pozri kabinovy filter, pod krytom pod stieracmi. v poslednych temach mal jeden chlapik tiez problem ze sa mu strasne zahmlievali okna. a namiesto filtra tam mal navlecenu ponozku.

Tak popozeraj.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla toho čo som s tu dočítal,som odstavil radiator kúrenia prepojením hadíc.No neviem ako vybrat radiátor,či je treba dat dole celú prístrojovku ako som videl u p 306,alebo či sa to nedá ako u p 406 od vodiča z boku panela prístrojovky.Pomohlo by foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslal som ti SZ ;)...je to síce na nový model ale postup by mal byť rovnaký, resp. podobný...celú prístrojovku určite nebudeš musieť, neviem či nestačí iba zo spolujazdcovej strane tapacír, pod ním by malo byť krásne vidno trubky a radiátor kurenia, odšrobuješ hviezdicove šroby čo ho držia na samotnej jednotke klimatizacie...trubky su istene plieškom ktorý je tiež prichytený šróbom/mi...potom by sa radiátor mal dať krásne vysunúť von...sám som to nerozoberal ešte, ale takto nejako by to malo byť :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som skúsil vybrat radiátor.Skrutka,ktorá drží radiátor k trubkam je krížová a ma zničenú hlavičku.Usudzujem,že ak to už niekto menil predomnou,tak mal prístrojovku celú von.Ak tu skrutku odvrtam,neviem či ma radiátor dost velkú volu vo svojom uložení aby išiel dole takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...