Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"klepani" svetel


majty

Recommended Posts

Zdravim, resim nasledujici problem: pri prejezdu nejake nerovnosti nebo hrbolu se rozklepe prave svetlo - pravdepodobne jen parabola uvnitr, protoze prichyceni ke karoserii jsem kontroloval a to je OK. Nemel jste nekdo podobny problem ? Je tam nejaky slozity system uchyceni (kvuli sklapeni svetel) ? Zkratka co s tim ? jedna se o p406 break 3.0i novy model.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mam taky pocit, ze sa mi prave svetlo ako keby zatriaslo, ked prejdem po neakej väcsej nerovnosti. Zatial to neriesim, nakolko to zatrasenie nie je asi velke, kedze nepraskaju ziarovky ani ked je svetlo dlho zapnutea vlakno je rozzeravene. Keby to bol silny otras, tak vlakno by sa isto roztrhlo. A mozno sa mi to len zda:) Kazdopadne, ak na nieco prides, tak daj vediet, aby som to tiez omrkol... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, ze jsem si toho vsimnul az po tom co sem tam soupnul xenony... takze to zatreseni asi nebude nejake extra velke... nicmene pro protijedouci to musi byt neprijemne. Ted me napada, ze mam doma jedno svetlo na pokusy, tak se na to podivam jak to tam drzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...