Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OZ Racing


ygnor206

Recommended Posts

Nevím kam s tím tak to prdnu sem:)

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte možnost nákup kol za trochu lepší ceny neš jsou běžně v obchodech,chci koupit na jaro nový konkrétně tyto -OZ RACING SUPERTURISMO WRC- ale je to slušnej balík tak bych chtěl něco ušetřit aby mi zbylo i na benzín:D nejlepší cenu jsem našel na tomto odkaze kde jsou konkrétně ty co chci

http://www.alu-pneu-kola.cz/aludetail.php?v=OZ+RACING&t=SUPERTURISMO+WRC&gv=OZ+RACING&gt2=&r=7x16&p=B%EDl%E1+%2B+%E8erven%FD+popis&ro=4/108&gr=4/108&et=25&get=&gsi=&gpr=&gzn=PEUGEOT&gmo=206&f=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chces OZ? tak plat, ja za moje dal skoro 25 tisic, kazdopadne to nejsou sracky, a za to se plati. Za 16 bych rekl, ze nyni , je to dobra cena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky aspoň někdo má snahu:) i když heuréku a podobné znám , měl jsem namysli jestli někdo není nebo nemá někoho z kšeftu,dá se pak udělat cena za nákupku samozřejmě jsem to nechtěl zadarmo třeba moje žena pracuje v barvách a pokud mi nějaký kamarád řekne že by potřeboval nějakou barvu nebo plnič a.t.d. tak mu zajistím že to tam koupí za nákupní cenu a on mi pak na oplátku třeba opraví výfuk který mi upadl na 106ce což je podle skutečné události:D

[upravil dne 12/1/11 16:31 ygnor206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti napsal, ze to je dobra cena, pokud chces neco za nakupku, tak to mas napsat, nebo napsat, jestli nekdo nedela s koly OZ, popr. ze chces neco jako barterovy obchod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...