Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenony přestavbová sada H7


honza-v

Recommended Posts

Ja som ich používal o hodnote 10 000K a úplná spokojnosť. Ale maximálne 32W si tam daj bo pri silnejších ti odíde elektronika a trpia svetlomety koly vysokej teplote.Lenže som ich musel dať von bo u nás sú zakázané do obyčajných svetlometov určených na žiarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam.mal som ich viac.mam este 2 ks.jednu si nechavam a jedna moze ist do sveta.svoju na aute pouzivam uz skoro 2 roky a bez problemov.ak mas zaujem tak napis sz

A mas tam aj nastavovanie vysky svetlometov dane?

nastavovanie svetlometov je manualne v aute.pokial som nalozeny tak ich sklapam.nikto mi neblika takze predpokladam ze ok.automaticke naklapanie maju len origo xenonove svetlomety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro vsechny zde pritomne, taky mam HID H7 5000K v cire optice. Bohuzel mi bylo zdeleno ze znamym ze PCR prosla radnym skolenim a budou se na tyto nesvary zamerovat. Uz mam za sebou jednu kontrolu, vyjmecne me pustily bez pokuty... Zkoumaly zda mam cocku, odstrikovace celnich svetel, a automaticke nastovovani svetel... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...