Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední tlumiče


Guest Ondra

Recommended Posts

Čau, hoďte mi sem někdo cenu a adresu servisu - kolik dám za výměnu předních tlumičů na 405ku.... A nejlíp servis někde kolem Hradce, nejlíp na počkání (mám mladýho sám doma, tak musí jet se mnou)....

Dělá to docela rány, hlavně pravej tlumič, levej je asi ok.... Mán cenu vyměnit zrovna oba nebo stačí ten jeden?

PS: mám brát origoš nebo stačí neoriginální? abych si ale pak někde nerozbil hubu...

[Editováno 12/15/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to zjistit? lehni si pod (nebo vedle)auto (nebo tam nech lehnout nekoho jineho :D) a zkuste perovt autem..... no a pak jdi po sluchu.. POkud to namiste nedela a dela to spis pri rozjezdu nebo pri prejezdu i malych nerovnosti, tak je to na 80% ten silentblok stabilizatoru.... TEn stoji do 100vky....

No a kdybys menil ty tlumice, tak zasadne menim vzdycky oba, protoze novej mam jine vlastnosti nez starej......

[Editováno 12/16/02 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to od kuláků,nebo nějakých kloubů?Mně to dělali klouby na stabilizátoru-oprava cca 1500.(106 Rally má na koncích stabilizátoru tyčku s dvěma klouby,je to přidělaný někam směrem k tlumiči,a při zatáčení se to v těch kloubech otáčí a na pražskejch dírách se dost vymlátí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...