Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik vám je let? / Věk?


Neon

Věk?  

1 hlas

  1. 1. Věk?

    • do 20
      26
    • 21-30
      128
    • 31-40
      60
    • 41-50
      18
    • 51 a výš
      16

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a \"stárne\" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

[upravil dne 12/1/11 13:05 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a "stárne" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

Tak začni , tě neznáme . :D

edit: datum narození mám v profilu:D a fotek mé osoby je tu ažaž:aut

[upravil dne 3/2/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a "stárne" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

kto si a kolko ti je na začiatok je to postačujuce :myslim:myslim:myslim:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fotka je tady, je z P-C srazu 8., 9. a 10.9 2006, kde byl např. Hugo Boss, ještě se svým starým MI 16, Neon s Ropisem, Zoby s TD, aTD........... Tak si mě možná i někdo z vás pamatuje:D :super To jsem ještě neměl svou 205 (ale tahle bílá je pořád doma:super a bude :super )

Věk můj- skoro 23, věk mého auta- plnoletost, ale to neznamená že si bude dělat co chce:aut

P.S. černá čepice, ale vylučovací metodou se na to dá přijít taky:D

[upravil dne 3/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

jarajarda: mozna si te pamatuju, nebloudili jste s nama (ja+MK405) v Polsku??..:D

jinak me se blizi celkem rychle cislo 22..:aut

No jo:D:D 1.6 km a 16 km:D:D:D:D:D Ale ty silnice, to byl teda adrenalin:D:D:D Ale sranda musí bejt, bylo fajn :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...