Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladí i v -10


Bronak

Recommended Posts

původní motor měl snímač na chaldiči ten sem napasuje. Když jsem dával motor 1.6 tam jsem měnil komplet eletriku všechno. vzal z jednoho auta komplet a předělal do mého z mého je už lvastně jenom kaslte a nárpavy. Jinak ano větší spotřebu to má už od prázdnin vlastně první jízdu to jelo htadec za 7.5 což je nomrální. ten motor před výměnou stál asi rok venku za každého pčasí přikryt pouze kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem provedl malý test vypojil jsem obě čidla a nastartoval na budíkách se ukázalo teplota motoru i když tam nebylo ani jedno čidlo zapojeno po nastartování se zacukal a volnoběh někde okolo 1100 otáček. když jsem tam vrátil zelené tak zase v normálu. když jsem hodil pojistku venzilátor se roztočil když jsem vyndal hnědej tak se ventilátor pořád točil až po vypojení řídicí jednotky tepla se ventilátor zastavil takže to by byl asi problém proč se točí ventilátor dělá to řídicí jednotka tepla ted spíše proč to chlastá a nejede. Obědnal jsem zelené čidlo a doufám že to bude ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne taku skusenost mam aj s tym cidlom. Obcas v studenom stave mi vyleti rucicka teploty motora na doraz ,zasvieti sa stopka a pocut aj ventilator chladica. Samozrejme to ignorujem ked viem ze je motor studený, po chvilke rucicka padne, ventilator stichne. Skusal som odpojit to spominane zelene cidlo a bez neho sa hned zapol ventilator a tocil aj po vypnuti motora. Neviem dokedy by sa blaznil-odpojil som baterku, nieco cvaklo a uz sa netocil. Takze zelene cidlo nieco spina ale medzi nim a ventilatorom bude este nejaka vecicka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne taku skusenost mam aj s tym cidlom. Obcas v studenom stave mi vyleti rucicka teploty motora na doraz ,zasvieti sa stopka a pocut aj ventilator chladica. Samozrejme to ignorujem ked viem ze je motor studený, po chvilke rucicka padne, ventilator stichne. Skusal som odpojit to spominane zelene cidlo a bez neho sa hned zapol ventilator a tocil aj po vypnuti motora. Neviem dokedy by sa blaznil-odpojil som baterku, nieco cvaklo a uz sa netocil. Takze zelene cidlo nieco spina ale medzi nim a ventilatorom bude este nejaka vecicka.....

jo mezi nim je RJ motoru, ktera ventilatory ovlada, bez napajeni samozrejme ventilator nepojede :D

ovsem u tohoto starsiho auta neovlada ventilator RJ motoru ale samostatna RJ sahar

Jezdit se bez ni da, ovsem pak se muze stat, ze se auto skutecne prehreje, na nic jineho jeji nepritomnost vliv mit nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klima ma svoji RJ v tom ovladacim panelu s displejem na palubce, pak uz jen dava signal te RJ sahar ve chvili kdy se zapne klima zapne se vetrak na pomaly chod, kdyz klima vypne ( kompresor klimy prestane bezet) tak se vypne i vetrak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takže ta krabička kterou jsi tady dával ta s klímou nemá nic společného jo ? jinak klíma mi nejde nemám chladič klímy a kompresor je odpojenej. Takže jeslti jsem to dobře pohcopil tak stačí vyměnit ta krabička co je v motoru hned jak do motoru jde ten hlavní svazek kabelů u levého tlumiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to čidlo jsem vyměnil ale pořád to jezdí kolem 8 což mi příjde moc. Navíc jsme s kámoše zkusili sprint proti sobě on taky 206 a stejný motor a značně mi ujížděl. prostě od 3000 tisíc to nic moc už nedělá ani na 3. Není tam ještě něco co by to mohlo dělat ještě když ráno nastartuju auto vyjíždím z garáže do kopce a prostě to nechec jet netáhne to a dusí se to v čera mi to jednou chcíplo v garáži a po druhém nastartování to hned jelo jako normálně. Nemohl by ot dělat motorek volnoběhu ? prý má cvakat nebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...