Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aky podvozok na 207 ???


pretekar

Recommended Posts

Uz dlhsi cas rozmyslam aky podvozok dam na auto ked mi klaknu seriove tlmice na nizsich pruzinach. Bohuzial ma to stretlo skor ako som cakal a tak zvazujem co dalej. S podvozkom v aktualnej konfiguracii som spokojny ale vrta mi v hlave nieco nove :) Jasne su na trhu kity KW, Bilstein,... ale dat za to 1000,- a viac eur neplanujem nakolko to vydrzi aj tak len 4 roky na nasich cestach a to mozem radsej kazde 2 roky menit seriove tlmice za 250.- :)

Poznate niekto nieco medzi co stoji za to a nechcu za to take vypalne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môj vedúci má na RC-čku sériové tlmiče kombinované s pružinami HaR a je to ako prilepené o cestu, drží to ako sviňa na ceste, ale zároveň to je aj tvrdé ako sviňa, moja osobná skúsenosť, mnoho kilometrov ako pasažier :D sem tam aj ako šofér :D takže tak, kto by to bol povedal že sériové tlmiče v kombinácii s pružinami HaR asi -40mm dokážu byť také tvrdé a zároven dokonalé by som povedal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak.. nevymýšlel bych pokud se Ti to líbí jak to je.... pokud níž a tvrději tak bud pružiny a nebo celý podvozek jak mám já.. nastavíš si světlou výšku jak chceš.. V zimě to mám uplně nahoře, v létě asi 7cm od země a když jedu na sraz tak to stáhnu až na 3,5 cm :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11

povedal by som ze citelna ,ty mas asi rovnaky podvozok ako my na Le mankach nie ?? kedze Gt sa od toho moc nelisi (hovorim o seriovom GT nie o tvojom upravenom ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...