Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 vs. 307


satanek89

Recommended Posts

Ja len dodam, ze kamarad koupil 406 combi 2.0 HDI 66 KW r.v. 2003, kupoval ho v 2006 ke, ma ho doteraz, ked ho kupil malo 203 tis. KM, teraz ma nejakych 470 tis. KM a auto bez nejakyho velkyho servisu, motor je uplne v naproste kondici ... Motor dal hned po par tisic KM chipnout, vtedy byla brzda k chipu zadara, tak mu tam nasledne namerili nejakych 82,1 KW ...

Tym sem jen chcel povedat, ze na tom najel vic jak 260 tis. KM s chipem, a motor je naprosto OK ...

PEUGEOT 406 BREAK

Takže by se v pohodě mohlo koupit tohle a chipnout to jo? To by pak nebyl problém výbava je taková jakou si představuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je teda naprosto šílená. A co se týče chipu, převodovka zůstane tak jak je, takže v tomhle si nepomůžeš, ono mezi těmi verzemi je těch rozdílů o něco více než jen v číslíčku u výkonu...

[upravil dne 1/17/11 09:05 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

satanek89: projeď si 406 a 307 a uvidíš, v čem je rozdíl. Možná i ten rozdíl generace, o kterém tady psali. Přeci si nebudeš kupovat auto, ve kterém jsi nikdy neseděl.

a to já jsem si ho koupil....a nelituji...vlastně pokaždé (4x)asi jsem divnej :myslim ,ale nikdy jsem nelitoval,protože když jsem vybíral a zkoušel jsem auto,tak mě vždy něčím odradilo,tak jsem raději zaplatil,abych si nemohl stěžovat :D

myslím tím,že jsem si nekoupil to auto co jsem si zkoušel...jinej motor i vybavení

[upravil dne 17.1.2011 13:23 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

307 a pokud nekdo tvrdi ze 406 ma vevnitr vice mista tak nikdy nemel 307 SW tam snad vic mista nez 407 hlavne nad hlavami a prakticnost SW 7 mist nema snad smyl mluvit

Až na to, že srovnávat to se 407 je totálně mimo mísu, když se 407 nedělá ve verzi combi, ale pouze ve verzi \"ustřižený kecky\". Pokud někdo potřebuje kufr, tohle auto mu nemá co nabídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale tahle diskuze je naprosto o ničem pokud jsi neseděl ani v jednom autě, mluvim z vlastní zkušenosti, chtěl jsem si koupit leona a když jsem se s ním svez tak mě to hned přešlo, nejlepší máš jít do velkýho bazaru a obě auta si vyzkoušet a pak se rozhodovat dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 307 je zcela bezproblémový motor 1,6i ( ale spotřeba cca 9 litrů) a taky 2,0 hdi 66kw se vstřikováním bosch - silnější hdi + siemens = 100% problém (minimálně se setrvačníkem)

nenapisal si to nahodou opacne?

asi takto to je 66kw-siemens a 80kw-bosch,teda ja mam p406 66kw siemens

[upravil dne 17/1/11 10:25 Martin 1981]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

66kw siemens je minimálně pomalejší a línější než s boschem a ty vstřikovače odcházejí daleko spíš než u bosche (mám s tím vlastní zkušenost),

co se týče silnější verze s dvouhmotovým setrvačníkem - je na zvážení jestli si koupit auto za cca 130 tkč a pak do toho dalších 25 tkč vrazit....to už bych šel radši do méně problémovějšího benzínu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale tahle diskuze je naprosto o ničem pokud jsi neseděl ani v jednom autě, mluvim z vlastní zkušenosti, chtěl jsem si koupit leona a když jsem se s ním svez tak mě to hned přešlo, nejlepší máš jít do velkýho bazaru a obě auta si vyzkoušet a pak se rozhodovat dál

o ničem není, P406 máme doma starší model z r. 1998 sedan, a nadmíru spokojený proto chci opět 406 ale novější v kombiku. Co se týká 307 jel jsem sním a zdálo se mi docela posazení vysoko + od všech stran slyším že je to dost poruchový! a s motory které jsou prý dobré to neskutečně žere. Co se týká kombiku 307 pro mě není atraktivní, ve 406 je mnohem hezčí... co sem tak z pozoroval tak u P406 2.0 HDI 80 KW je nejlepší volba... u 307 zatím chválí 1.6 benzín nebo 2.0 ale s vysokou spotřebou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 307 je zcela bezproblémový motor 1,6i ( ale spotřeba cca 9 litrů) a taky 2,0 hdi 66kw se vstřikováním bosch - silnější hdi + siemens = 100% problém (minimálně se setrvačníkem)

nenapisal si to nahodou opacne?

asi takto to je 66kw-siemens a 80kw-bosch,teda ja mam p406 66kw siemens

[upravil dne 17/1/11 10:25 Martin 1981]

ja mam 66kw bosch, bylo to ruzne..s autem to hejbe hodne slusne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono s tou porochuvostí je to jako u všeho nějakej kus je lepší jinej horší, záleží jakej vybereš, to sezení vysoko se dá posunout o hodně velkej kus dolu, a s autama po faceliftu v naftě už nejsou takový problémy, já osobně mam rok 02 a kromě běžnejch spotřebních věcí jsem nic neměnil, a spotřeba na delší trasy není zase tak závratná, těch 9 litrů si to bere když blbnu po okreskách a hodně ho točím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo na ten sem se koukal, je pěknej jen škoda, že mu chybí tempomat... ale na tom zas až tak nelpím, akortá s emi trošku nezdá ten motor nevypadá moc dobře. Sem našel tEď na slovensku pěknýho akorát nevím jak by to vůbec bylo ...

http://peugeot-406-break.autobazar.eu/cz/20-hdi-st-id1773967.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...