Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ztrací se voda 1.9 D 50 Kw


triner

Recommended Posts

Ahoj,

mám takový menší problém, najednou se mi z ničeho nic začala ztrácet voda z chladiče, vždy doleji na horní rysku a po ujetí cca 100 km, je voda na spodní rysce, ale nikde nic neteče, pod autem ani kapka, hadice suchý, vše normálně funguje, motor se v klidu ohřeje na 80 topí jak blázen, ale záhada je kam se ztrácí??? Poraťe prosím co s tím, ovzdušnit či co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám takový menší problém, najednou se mi z ničeho nic začala ztrácet voda z chladiče, vždy doleji na horní rysku a po ujetí cca 100 km, je voda na spodní rysce, ale nikde nic neteče, pod autem ani kapka, hadice suchý, vše normálně funguje, motor se v klidu ohřeje na 80 topí jak blázen, ale záhada je kam se ztrácí??? Poraťe prosím co s tím, ovzdušnit či co??

Není načaté těsnění pod hlavou? koukni na víčko oleje ... pokud je zespoda pokryté bělavou mazlavou hmotou máš vodu v oleji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapalina mizí při ohřátí motoru, nejspíše za jízdy, protože pod autem ani kapka, a při každodenní jízdě zhruba 3 km žádný větší úbytek nenastane. Zřejmě, až když dojde k ohřátí motoru a následnému natlakování systému, pak dochází k úniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa toto dialo, mal som to v servise aj vsetko, motor v poriadku, nehrial sa, ziadny olej vo vode ani pena v oleji a tiez ked som dolial tak o par dni som mal vodu na min, nakoniec som zistil, ze to sposobuje blbe viecko na chladici, nedrzi tlak a po zohriati proste predcasne prepustalo vodu :D

Nehovorim ze to je tvoj pripad, ale to sa stalo mne, tak pribeh zo zivota :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě se mi zdá, že přepadem to nelítá ven, to by bylo vše okolo od fridexu, to spíše vypadá na to netěsné víčko. Ted mě ještě napadá, jestli by to nemohlo bý třeba spojeno něják s topením??.., taky jsem po jízdě otevřel kapotu a kuřilo se z prostoru za motorem směrem ke kabině vozu, jako když někde něco teče nebo vypařuje.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze moze ;) ... ak nemas vnutri mokro, tak radiator bude v pohode (mozno), privodne rury ku kureniu prezries lahko, das kurenie na minimum a ked je motor ohriaty, tak nech ti ho niekto otvori a ty sleduj privodne rury do kurenia :)

S vodou a elektrikou je v aute vzdy ohromna \"zabava\", pretoze je tooooolko moznostiiiiii a tak maaaalo casu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...