Přejít na obsah

Recommended Posts

Mam dokupene Xenony 6000k a zdá sa mi že to nieje ono ale pritom skla svetlometov sú ok. Bol som na stk samozrejme bol som upozornený na to že niesú originál a môžu byť problémy s políciou ale na svietivosť mi nepovedali nič. Zdajú sa mi akési slabé, tak rozmýšľam nad výmenou za žiarovky zn Philips X-treme. Má niekto s nimi skúsenosť? http://translate.google.com/translate?u=www.pal-guide.com&hl=sk&ie=UTF-8&sl=en&tl=sk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja ich mám v tlmeních/stretávacích svetlách H7 a nemôžem sa na ne sťažovať teda :D svietia silno a hlavne nie do žlta ale skôr do biela ;) boli síce drahé tak dúfám že toľko potom aj tá životnosť je taká :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejde o blízkosť ale o rušenie prenášané el. sieťou. Na vzdialenosti nezáleží. Máš nejaký problém so stieračmi?

[upravil dne 12.1.2011 07:17 AnotherOne]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už jsem to tu řešil s AnotherOne neorigo xenony=velký průser mě to stálo jen jeden motorek stěračů a mohlo být i hůř!!!!!! A k těm hid není to ono svítí to o moc hůř než origo xenony, žárovka osram night braker dá mnohem víc světla.:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nejde o blízkosť ale o rušenie prenášané el. sieťou. Na vzdialenosti nezáleží. Máš nejaký problém so stieračmi?

[upravil dne 12.1.2011 07:17 AnotherOne]

nie nie ja ich zatiaľ nemám, len rozmýšľam do budúcna no tie stierače na ktoré sa tu väčšina sťažovala ma odrádzajú

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku