Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepani předni napravy


bibo807

Recommended Posts

zdravim vas panove...mam dotaz nesetkal se někdo s tim že jak jede rovně tak nic ale jak jede po horši cestě do zatačky tak klepe předni napravaale nevim odkud na jaře jsem vyměnil kosti u stabilizačni tyče a dal nevim kde to muže klepat..nevitě někdo kde to muže byt?? diky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mirdas2

Taky se mě občas stane,že mi tam občas něco bouchne.Je to nepravidelné,někdy jedu 100km a vůbec nic.Nevím čím to je ale většinou to bouchá když je venku větší mráz.Někdo říkal,že by to mohlo být horní uložení tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj, mně klepalo taky - cca 200tkm. Dojel jsem na technickou a až tam přišli na to že jsou v háji čepy obou ramen. Normálně se při tom zdá že drží. když se sundaly - zjistili jsme že v háji jsou i gumové silentbloky na ramenech. Proto se mi ojely špatně přední pneu :-(...nečekat - vyměnit hned - ušetříte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám stejný problém, klepání pouze při zatáčení doleva a nejlépe na kostkách, kolejích nebo podobných nerovnostech. Auto má najeto 30tis, je v záruce, ale servis zatím na první zběžné prohlídce nic neodhalil. Budu to muset nechat prošťourat důkladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,mám stejný problem,všechny čepy,uložení,tlumiče atd ok,na stk vše v pořádku a taky mě to dělá jen občas.S mechanikem jsme zjistili vůli na konci tyčky řízení,někde pod tou prachovkou,to by to prý mohlo dělat,mám nalítáno 200 tis.km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Zdravím, mám stejný problém, klepání pouze při zatáčení doleva a nejlépe na kostkách, kolejích nebo podobných nerovnostech. Auto má najeto 30tis, je v záruce, ale servis zatím na první zběžné prohlídce nic neodhalil. Budu to muset nechat prošťourat důkladně.

Tak dnes proběhla výměna pravého ramene a je klid, měli jste pravdu. Značkový servis, cenu nevím, dostal jsem jen reklamační protokol. Je mi ale záhadou, že to vydrželo jen 30 tisíc km. No i když, po zkušenostech s tím starším, se není čemu divit. Tam mi dnes zjistili, že teče olej kolem simeringu klikovky a je prasklá prachovka na homokloubu. Takže to nechám přetěsnit, ale to už bohužel zadarmo nebude :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mi něco rachotí na pravé přední straně, slyšet je to pouze při zatočení doleva a jízdě po nerovnostech. Podle vašich zkušeností je to rameno. Sasula píše, že je to čep ramene, což je škoda. Doufal jsem, že by to mohla být vůle v pouzdrech uložení ramene, ty se dají vyměnit samostatně. Ale jestli je to čep, čeká mě velká investice - komplet rameno. Navíc, jak píšete, neoriginál z Kelly pořádně nepasuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...