Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výprodej v německu


Guest MMMMM

Recommended Posts

hmm, vy vážně chcete na sobě nosit německou módu ala šedá se šedou a hnědá s hlínově hnědou? :D Dřív ty hadry za něco stály, dneska je všechno \"polepený\" milionem nápisů a samolepek, bych si v tom připadal jak chodící plakát ale asi děsně Kůůůl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prolejzal jsem nabídku oblečení v DD před Vánocemi a vybral jsem si jedno triko, kalhoty vůbec a mikinu taky ne. Ono je to všude hrozný. Já chci z5 dobu, kdy jsem mě kvalitní značkový ale nepomalovaný hadry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám. Decentní oblečení dneska už asi nefrčí. Onehdá sem si kupoval svetr a ten jedinej, kterej ušel, sem našel někde v tušim C&A výprodeji. Všude samý trička s rlznobarevnejma nápisama \"Kenvelo\", \"33\" a dalšíma rádoby cool, in a trendy. Hnus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nosim normalni, neznackovy hadry, pokud mi je tedy nekdo nekoupi, a je mi jedno, jestli stoji tricko 30, nebo 150 krun, ale dat za dziny 3500 jako moje sestra, no to je proste debilita......

kdyz uz neco, tak jeans club

Pardon, obleky mam rad od Blazka, jako jedine mi sedi, a nemusim si nechat na sebe nechat sit :)

veci na lyze - SAM 83 (nebo 73), ceska znacka, dobra kvalita, a bunda v akci za 50% za 899 je proste luxus, prodejny v galerii harfa, v hornich pocernicich, v jicine, mame uz s Adou od nich kazdy dve bundy, Adai i nejake kalhoty a kdyz je minius 15, tak chodim pod bundou jen v kratkem tricku :). Kam se na to sere Hannah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni tady to najdeš... http://www.mestasveta.cz/drazdany/nakupni-centra

Kdy tam jedeš...Slyšel jsem, že slevy zimního oblečení začínají poslední pondělí v lednu, to jest letos 31.1. taky se chystám,ale počkám asi až na ten konec ledna

Chtěl jsem ted v sobotu ale myslel jsem že už jsou výprodeje, sháním zimní boty, kde jsi slyšel že až na konci ledna?

http://www.novinky.cz/ekonomika/221662-na-vyprodejich-v-nemecku-lze-usetrit-tisice.html

V pondělí začíná výprodej oblečení - ale jaké pondělí?????

[upravil dne 12.1.11 10:17 MMMMM]

[upravil dne 12.1.11 10:18 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Už jsme si zvykli do Heidenau za nákupy téměř každý týden dojíždět. Máme vytipované věci, na kterých se ušetří,“ řekl Josef Vaněk z Ústecka. Podle něj se lze ale těšit na poslední lednové pondělí, kdy mají v Německu začít velké výprodeje zimního oblečení.

si to přečti...poslední :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...