Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu kola


ShW

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo neví kde by se daly sehnat nějaké pěkné černé alu disky v tomto rozměru 6.50 J x 16 CH 4 ET31? Má někdo nějaké dobré zkušenosti s nějakým E-shopem kde by je měly? Zatím co jsem hledal tak jsem je nikde nenašel. Jedná se o Peugeot 307,rv.2004,2.0 HDi, 100KW. Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za opravdu pěkné alu disky. Nejvíce se mi líbí Racing line 355, ale bohužel je nedělají v mém rozměru 6,5x16 4x108 ET31 :( Je možný, že se v tom dělá pouze originál?

No našel jsem jen 7x16, to ale nevím jestli by byl problém: (hm a navíc je ET jiný:/)

http://www.kola-alu.eu/alu-kola-racing-line-355-16x7-4x108-cerna-lesteni-zdarma-srouby-(matice).html

Jinak tyhle kola jsem původně taky chtěl, jsou krásný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že je širší disk tak by neměl být žadný vliv ja mam taky origo 6.5x16 et31 a bral sem prvni Alu v rozmeru 7x16 s et 15

takže stim bych si hlavu nelamal.

Akorat jestli chces dodrzet ET stejne jako origo tak koukas po ET 31 ja sem bral ET15 aby mi trošku čouhaly ven..

Záleží na Tobě jake ET chceš

Jinak černé disky co se mi líbily byli SPARCO DRIFT BLACK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...