Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

scháním typový list na 17"


Shibby480

Recommended Posts

To neni take lahke ze stiahnes , vytlacis, a podpises ?! :) Haha to by bolo moc jednoduche,

neviem ake mas auto, v 1. rade napis do peugeot-u na ich konktaktnu adresu nech ti napisu ake rozmery alt. kolies su na tvoj typ auta povoleny, a oni ti vydaju overenie ze to auto moze mat take a take kolesa :) riesil som to tak isto a vies co je natom najlepsie ?

Je to zadarmo, inak typovy list by si mal zohnat v nejakom vacsom autoservise resp niekde kde predavaju alu kola stoji to u nas cca 50€ co sa mi zdalo byt hodne :).

A ako pisal jozefsv, pojdes na urad dopravy, tam ti ich zapisu do TP, a potom na Dopr. Inspekt. a priprav si 6€ kolok, teraz som to absolvoval asi tyzden dozadu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co jsem zjistoval u nas tak bud musis koupit kola s TL ktere ti pak namontovane proveri STK a nasledne je das zapsat. nikdo ti to neda bez prodáni kol. A nebo potom ti to musi schvalit Peugeot a 17tky neschváli. V malim TP to napsane nemas takze policajti ti nic nemuzou ale pokud by jsi mel nehodu tak se v tom nekdo muze zacit rypat a nemusi ti nic vyplatit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze to je aj od motorizacie a je to tak ako som pisal ... zistoval som si to hodne dlho :)

Ak ti nepovolia 17\" samozrejme mne povolili max 195/65/r15 a to po tyzdni vysvetlovania tak ak ti nepovolia tak jedine tak ako som pisal, zohnat certifikat za 50euriciek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...