Přejít na obsah
georgegg

Auto pro bráchu

Recommended Posts

Ahoj, jelikož brácha začíná dělat autoškolu tak jsme se mu začali poohlížet po autě, musí to bejt nafta, a taky trochu větší aby se tam se svejma 199cm porovnal, byli jsme koukat na 206, ale po jeho prvním pokusu se tam nasoukat tahle možnost padla. Cenovka by měla bejt okolo 70 000kč aby zbyl ještě nějakej ten cash na první servis popř. gumy atd.... Teď jsem koukal po fabii, odpoledne se na ní pojedu kouknout. Zajímaj mě vaše názory a připomínky jaký auto jo či ne a proč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no 306 snad možná ještě jo, ale 406 ne, problém je že když kámoš hledal slušnou 306 v naftě tak to po půl roce vzdal protože to byla všechno hrůza, fabii jsem navrhnul protože jich všude hafo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Teď tu v inzerci byla pěkná 306ka, ale už je prodaná.

Samozřejmě jsem ji neviděl na živo, ale dle fot vypadala dobře.

U Pugu asi krom 306ky nic ... 307 už jsou dražší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

právě že z pugu přichází v úvahu asi jen ta 306, bráchoj je to buřt co to bude mit za znak na kapotě, ještě večer pobrouzdám po netu a uvidim jestli něco někde najdu, jinak má někdo zkušenost s motorem sdi?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mrkni na Mareu ( a v téhle ceně budou už i Stila ) auta jsou hrubě cenově podstřelený, ale prostorově nevím. Známý má 190 a je mohutnější a OK, ale 2m už je dost :D. Diesely mají dobrý, takže dobrý poměr cena / užitná hodnota.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Lubk0

Proc ne 406 ? Urcite radsej ako 306 by som zobral 406, uz len kvoli zadnej naprave (nemyslim tym len to, ze sa kazi, ale aj to, ze si sadnu 4 ludia, a je to ako kacica)

Inak ked diesel od fiatu, najlepsie tie 1.9 JTD ... Inak STILO je ok, ale rocniky 2002-2003 su zle ... Uz som videl 2 stila, co po nastartovani vyhodia asi 5 chybovych hlasok, a proste nic im neni ... O tom sa pise vsade ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mareu jsem chtěl taky ... nevýhoda ještě horší světla než 406tka a hlavně a to byl muj problém na zadnní sedačce jen 2pásy , prostřední jen popruh kolem pasu tedy pro mne o ničem....jinak 1.9Td nebo 1.9Jtd jede to moc hezky a jsou za hubičku ND dalo by se říci za pakatel ......stilo taky dobrý ....podceněné auto si myslím...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku