Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto pro bráchu


georgegg

Recommended Posts

Ahoj, jelikož brácha začíná dělat autoškolu tak jsme se mu začali poohlížet po autě, musí to bejt nafta, a taky trochu větší aby se tam se svejma 199cm porovnal, byli jsme koukat na 206, ale po jeho prvním pokusu se tam nasoukat tahle možnost padla. Cenovka by měla bejt okolo 70 000kč aby zbyl ještě nějakej ten cash na první servis popř. gumy atd.... Teď jsem koukal po fabii, odpoledne se na ní pojedu kouknout. Zajímaj mě vaše názory a připomínky jaký auto jo či ne a proč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne 406 ? Urcite radsej ako 306 by som zobral 406, uz len kvoli zadnej naprave (nemyslim tym len to, ze sa kazi, ale aj to, ze si sadnu 4 ludia, a je to ako kacica)

Inak ked diesel od fiatu, najlepsie tie 1.9 JTD ... Inak STILO je ok, ale rocniky 2002-2003 su zle ... Uz som videl 2 stila, co po nastartovani vyhodia asi 5 chybovych hlasok, a proste nic im neni ... O tom sa pise vsade ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mareu jsem chtěl taky ... nevýhoda ještě horší světla než 406tka a hlavně a to byl muj problém na zadnní sedačce jen 2pásy , prostřední jen popruh kolem pasu tedy pro mne o ničem....jinak 1.9Td nebo 1.9Jtd jede to moc hezky a jsou za hubičku ND dalo by se říci za pakatel ......stilo taky dobrý ....podceněné auto si myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...