Přejít na obsah
Radek Hurvajz

Skryté ventily na kolech

Recommended Posts

Máte někdo skryté ventily na kolech, neuchází, neni s nimy nějaký problem? Docela o tom přemýšlím, už jen pro to že tady hajzlici kradou čepičky a pak taky líp to vypadá.

1024x768http://www.ford-mondeo.cz/forum/download/file.php?id=8956&sid=75055a3ce7b40f8a17ea868727a6e47c&mode=view[/img]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Kolega to má na autě a pro mě by bylo nevýhodný s sebou vozit ten zbytek (je to malý a lehce to někde ztratíš). Jo a na podzim řešil prázdný kolo. Nakonec v servise přišli na to, že mu to šlo právě přes ten ventilek. Vyndali, očistili, zašroubovali, nasadili pneu a jezdil dál. Ale jinak to tam prej už nějakej pátek má a bez problémů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ježíš co to je zase za kravinu? To za mejch mladej let nebylo :myslim. Do kola se prodávaly ventilkový gumičky a stříhaly se nůžkama :D No když tak koukám kolik to stojí tak to není tak hrozný, ale já bych to udělátko k tomu někde ztratil :)

...ale líbí se mi to, budu vo tom přemejšlet, sorry za :xvul

[upravil dne 9/1/11 22:19 koblih69]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to radek: taky mam ty co si sem daval jako druhy pripad. jsou naprosto bezproblemu. jenom si schovat ten nastavec na dofouknuti a je to ok.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ja mám tieto, je tam imbus, nehrozí vyskrutkovanie skrutkovačom alebo mincou.

tie sa mi pacia.mas nejaky eshop kde si to kupoval?alebo to bolo v kamennej predajni

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mam je uz asi 4 roky na letnich pneu a i pres zimu tlak vydrzi, skoro vubec pneu nefoukam, naprosta spokojenost, na disky jsem si je montoval sam, pro jistotu jsem matici ventliku zakapnul pojistovacim lepidlem a od te doby jsem na ventilky nemusel sahnout, to ze se musi s sebou vozit adapter fakt neni nejaky minus, protoze jak rikam, foukam kola s temahle ventilkama asi tak 1-2x do roka a to me nezabije

krome toho, lip to vypada, lepsi se myjou disky, neni takova sance, ze ti nekdo ukradne cepicky, vypusti kola pres ventilky a ty zahodi, proste pro me sama pozitiva

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty s tím imbusem jsem si chtěl taky dát, ale nastal problém. Ventilek se nevejde do díry v disku:o Prostě nejde zatlačit nadoraz. Předpokládám, že to jsou jediné kola, u kterých to nejde a právě já jsem to vyžral:roll

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku