Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

letni gumy Kumho, Toyo


MHS

Recommended Posts

Toyo jsem měl na Polu a na tom malým autíčku byly vynikající. Opravdu mu seděly, ale jak by to vypadalo na větším nevím. Na větší jsem je už nekupoval protože cenově byly nezajímavé.

Jenom dodám, že byly velmi dobré na mokru - držely perfektně.

[upravil dne 9/1/11 18:18 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D to teda nehraju :D priznam se ze osobni zkusenost s tim nemam ale tusim ze jsem to cetl v nejakym tuning casopise ;)

A co si tam četl? Ze toyo gumy jsou jen na sportovní jízdu a že se dlouho zahřívají?

Když o tom nic nevíš tak laskavě nepiš debilní nesmysly, že jsi někde něco četl. Jestli chceš honit příspěvky, tak aspon uvažuj než něco napíšeš, už mám z tebe fakt dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale to se neda .. Thor:

6. Chovat se slušně

Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné.

7. Nevyvolávat hádky

Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak zde není místo pro flame ani politiku. Dotazy na konkrétní osobu řešte zásadně přes SZ (u2u).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid :D

4. Odovídat jedním příspěvkem a k věci. Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme POKEC.

Tva odpoved opravdu nema hlavu ani patu coz si sam pozdeji potvrdil ze si nekde neco cetl ale sam nevis ani v jakych souvislostech.. neco jako \"jedna babka povidala\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má odpovídat k věci a ne psát kraviny...

CO se týká Toyo gum, měl jsem Toyo Proxes T1 které perfektně drží, nikdy jsem se s nima nesklouzl, nevýhoda však je že se rychleji sjíždějí, protože jsou dost měkké, ale jsou super. Kumho jsem osobně neměl, ale slyšel jsem že za tu cenu nic moc, že moc nedrží při agresivnější jízdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat nové téma, a koukám že autor topicu už nějaké odpovědi dostal, tak se ptám, jestli nemáte nějaké zkušenosti s \"Barum Bravulis 2\".

(195/45 R16)

http://123pneu.cz/polozky/barum-bravuris-2-195-45-r16-80v-tl-fr-letni

[upravil dne 9/1/11 18:40 Frozz]

Známy mi řikal že letní Barum nejsou moc dobre, ale co je na tom pravdy fakt newim, ale moc snima nebyl spokoeny.

ale jsou za dobrou cenu taky sem je prvně chtěl vzít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má odpovídat k věci a ne psát kraviny...

CO se týká Toyo gum, měl jsem Toyo Proxes T1 které perfektně drží, nikdy jsem se s nima nesklouzl, nevýhoda však je že se rychleji sjíždějí, protože jsou dost měkké, ale jsou super. Kumho jsem osobně neměl, ale slyšel jsem že za tu cenu nic moc, že moc nedrží při agresivnější jízdě.

Chtělo by to najít kompromis mezi těmi gumy :D asi vezmu ty Toyo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš fakt dobrou přilnavost tak vem Toyo, asi vydrží méně jak ostatní, ale vše závisí na tom jak se k nim budeš chovat.Kumho vydrží déle, ale zase už nemají takovou přilnavost, i když by to nemuselo být třeba tak hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...