Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak jsem obchodoval s členem Fimima


Michael coupé

Recommended Posts

Hmm naštve to, ale zase až moc nepřekvapí. Já tady nabízím nové brzdové desky, napsal mi jeden uživatel, že je vezme, poslal jsem mu fotky, on mně adresu a já to poslal. Poštovné 105 Kč, odesláno 6.12.2010. Po vánocích mi psal, jestli jsem to už poslal, protože mu nic nedošlo, tak sem mu zrovna naskenoval podací lístek a poslal v mailu. Ale po novém roce mi přišla doručenka, že zboží došlo zpět jako nevyzvednuté. Tak jsem mu psal znova a údajně mu žádné oznámení o zásilce nepřišlo, ale už nemůže čekat a koupí si desky jinde. Tak teď nevím na koho být nasraný, jestli v doručování měla pošta mezi koncem roku bordel, nebo si ze mě zájemce udělal jenom srandu, či koupil desky jinde a tak si moje nevyzvednul.

[upravil dne 9.1.2011 17:28 JoseA]

to by mne docela zajimalo, kdo to byl ? taky mam zkusenost ze jsem jednomu clenovi poslal zbozi na dobirku do Ostravy a vratilo se jako adresa(t) neznamy, tak jsme komunikovali, s tim ze se to pry u nich stava, a ze to chce tedy poslat do firmy, a udal mne jakousi jinou adresu, ale bez jakekoliv firmy, tak jsem uz radsi nic nikam neposilal, uz tak jsem prisel jedenkrat o postovne dobirkou... :grr

[upravil dne 9/1/2011 19:11 Rotorhead]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nechceš, aby každému fotil elementární věci jako nějakej kaslík na baterku, kterej každej zná a ví jak vypadá. Když napíše, že ho má, tak ho asi má nepoškozenej. Fotky se vyžadujou u interierů, světel a tak, nebo když je něco poškozený, tak v jaký je to míře poškozený :roll

Na to se ale take neda vzdy spolehnout.. z vlastni zkusenosti vim ze kazdy ma uplne jiny pohled na \"neposkozenou vec\" ;) Jsou lidi kterym je jedno ze je to poskrabane nebo nekde lehce otlucene pouze to splnuje funkcnost a proto Ti reknou ze je to vporadku a pak se divis cos to koupil a zacne spor.. vzdy je lepe videt co kupuju at uz jde o interier neko kastlik na baterku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,nerikam ,že jsem svatej , posledne jsem resil problemy s bankou a ještě jednomu členovi dlužím,ale všem jsem se omluvil i Godzila může potvrdit ,tomu zase přišla platba 2x ale vzdy jsem jednal na rovinu a když jsem se domluvil ,tak to platilo a netahal za nos

Nejdřív nic a pak to přišlo dvakrát... :D A podruhý jsem se toho zase nevšimnul já... :D Ale jinak domluva v klidu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devils-night: No,covece,,nic proti,ale tebe jsem taky uz pri asi 3 nebo 2 nahradnich dilech prosil o fotky a nic :( vzdycky kdyz neco shanim tka mi k inzeratu napises ze to mas a tim to konci;) posledni vec je ten kryt na baterku

a kdyz ti napisu ze to nemam tak mi pro jistotu napises jeste jednou vid?;) jako treba tedle tejden ty blatniky ;)

jinak ten dekl na baterku tu porad mam,stejne jako ten teplomer kterej sem ti nabizel pres SZ.tak pripadne napis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem nejvic od Godzili, pak od Devilse nighta, Ricky01 a jeste od par dalsich lidi z PC, nikdy zadnej problem, jen jednou me docela prekvapilo mnozstvi spalenych tranzistru na dne krabice (nejaky bonus? :D nevim od koho to bylo), prodal jsem Commovi vstrikovaci cerpadlo, doufam ze je s nim spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo,ale lepsi je foto nez abych se vyptaval jestli to je nalakovany na nejakou barvu,v jakym to je stavu,jestli je nejaka prasklina a tak.Proste ja nerad kupuju neco,co nevim jak vypadá :)Jinak samozrejme nemam nic proti nemu,urcite to je dobry prodejce,ale kdyz nereagoval tak jsem si myslel ze nema dal ani zajem ten obchod uskutecnit,on mi totiz na to neodepsal vubec nic na ten kryt. ale to neva..

No a jsme zase u Tvé pověsti na zdejším fóru spojené s do nebe volající naivitou. Na místě Devila bych se taky na focení nějakýho kastlíku za pár kaček vyflák´, buď ho chceš a věříš mi, že nemám potřebu Ti posílat rozlámanej šrot (na to si Devil svou pověst na fóru nějakou chvilku budoval), nebo \"jen plácáš do větru\" a kšeft nebude ani kdybych Ti nabízel pozlacenej kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mate pravdu,ale berte to z myho pohledu,ja Devila nijak neznam,kdyz slysim tu prezdivku,tak si jen predstavim jeho profilovou fotku a to je vse..jo a taky si predstavim toho,kdo mel temer vzdy vse,co shanim :) a nevim ,za ten dekl nechtel pa kacem,nevim bud 2 nebo 3 stovky,coz je prave za ten kus plastu na kterym neni nic zvlastniho dost,ja pocital tak max 100-150kc + posta.Ale nevyznam se v tom zase tolik takze nevim jak se ty ceny pohybují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mate pravdu,ale berte to z myho pohledu,ja Devila nijak neznam,kdyz slysim tu prezdivku,tak si jen predstavim jeho profilovou fotku a to je vse..jo a taky si predstavim toho,kdo mel temer vzdy vse,co shanim :) a nevim ,za ten dekl nechtel pa kacem,nevim bud 2 nebo 3 stovky,coz je prave za ten kus plastu na kterym neni nic zvlastniho dost,ja pocital tak max 100-150kc + posta.Ale nevyznam se v tom zase tolik takze nevim jak se ty ceny pohybují.

Cca před rokem jsem poptával ten dekl na 4 vrakovištích. Na dvou mi řekli 500,- a na 2 že jen komplet celá schránka za 1000,- takže 2-3 se možná zdá dost, ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posílat takovej dekl za stovku je reálně prodělek, jen s tím lézt na poštu stojí víc, i kdyby měl člověk tu poštu za rohem. Osobně jsem takové drobnosti nechával jen lidem, co toho brali víc nebo byli nějak osvědčení, známí atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem s devilsem naprosto spokojenej a da se s nim paradne domluvit..a kdyz sem od nej bral sedacky+bremba a nemohl sem dojet tak se mi nabidl ze mi je za opravdu dobrou cenu doveze(myslim ze za cenu projetyho benzinu)..

Takze s devils-nightem je radost obchodovat aspon pro me..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz vas je tu tolik,tak se omluvam za OT ,ale nechci zakladat kvuli tomu nove tema...kolik se leje oleje do prevodovky na mem 1.9 td 66kw 1996 ?? Díky ;) Vim jakej olej ,ale nevim jake mnozstvi :/ jo a jinak kdyby to nekomu bylo uzitecne tak se tam leje cokoliv s parametry: SAE 75w-80w API GL-5 :)

[upravil dne 9/1/11 21:15 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...