Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak jsem obchodoval s členem Fimima


Michael coupé

Recommended Posts

Fimina zde inzeroval 2 pneu , napsal jsem mu,že kdyby je nikdo nevzal vezmu je ticku , fimina mi pak napsal ,že ano ,tak řikam dobre pro kola prijedu at posle kam a kontakt po nejake dobe poslal a chtel jsem jed o vikendu, jenze mi zemřela babicka ,tak jsem se omluvil a pozadal o zaslani , protoze mi z toho bylo opravdu na nic , fimina sliboval zaslani ,pak se na 10 dni odmlcel a po mych asi 10ti SZ mi odepsal ,že má lepsiho kupce za vic penez ,tak mam smulu,tak jsem mu podekoval ,že jsem kvuli tomu odmitl jine pneu coz vedel i to ,že je moc potrebuju,ale na to odepsal ,ze jsem ho tahal za nos já jelikoz jsem se vymlouval na babicku ,tak jsem mu odpovedel ,že je debil...

Přeji přijemný nakup u tohoto člena jednani ferove a vse podle domluvy :blicismajlik

[upravil dne 9/1/11 16:41 Michael coupé]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michael: :xvul No jsem zvědav jak to dopadne mezi náma.......bo Tvůj přístup k prodeji se mi nějak nepozdává.......pořád se musím o něco připomínat,přitom ty si prodejce ty bys měl mít velkou snahu to prodat.......

[upravil dne 9-1-11 17:01 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michael: :xvul No jsem zvědav jak to dopadne mezi náma.......bo Tvůj přístup k prodeji se mi nějak nepozdává.......pořád se musím o něco připomínat,přitom ty si prodejce ty bys měl mít velkou snahu to prodat.......

[upravil dne 9-1-11 17:01 Přema]

ma snaha je takova,že jsem ti psal,že to nemam kde sundat a ,že to zařídím v pondělí,kdybych mel ty pneu nebyl by problem , stale jsem doufal ,že to posle a takhle jsem se ti musel omluvit a posunou ,ale omluvil jsem se a posunul myslím vcas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som velmi rad, ze zatial som tu obchodoval len so super ludmi, menovite napriklad domikra, zlatonka, BoneDaddy, Straki007, oldtimerman, neon, Oko1980, Vlado-77 a teraz si nespominam narychlo na dalsich, kazdopadne vzdy som bol spokojny

[upravil dne 9/1/11 17:28 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm naštve to, ale zase až moc nepřekvapí. Já tady nabízím nové brzdové desky, napsal mi jeden uživatel, že je vezme, poslal jsem mu fotky, on mně adresu a já to poslal. Poštovné 105 Kč, odesláno 6.12.2010. Po vánocích mi psal, jestli jsem to už poslal, protože mu nic nedošlo, tak sem mu zrovna naskenoval podací lístek a poslal v mailu. Ale po novém roce mi přišla doručenka, že zboží došlo zpět jako nevyzvednuté. Tak jsem mu psal znova a údajně mu žádné oznámení o zásilce nepřišlo, ale už nemůže čekat a koupí si desky jinde. Tak teď nevím na koho být nasraný, jestli v doručování měla pošta mezi koncem roku bordel, nebo si ze mě zájemce udělal jenom srandu, či koupil desky jinde a tak si moje nevyzvednul.

[upravil dne 9.1.2011 17:28 JoseA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa zastávať nikoho, ale na poštu sa už spoliehať nebudem ani ja. Ešte minulý mesiac (12.12.2010)som si objednal tovar u solídneho netového predajcu s dobrými preferenciami, ale ešte neprišiel(podotýkam že je už 9.1.2011). Po prijatí meilu: \"Objednávka vybavená tovar vám príde v priebehu niekolkých dní\"

som čakal, no nič. Po urgencii predajcu mi bolo oznámené že objednaný tovar odišiel 14.12.2010, no a .... ešte čakám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, podle podacího čísla zásilku doručili 16.12.2010, ale už se nikdo nedozví, jestli zájemce dostal do ruky i oznámení o doručení zásilky :myslim. Jediná možnost byla zajít na poštu a zeptat se, ale to neudělal a teď už mám zásilku zpátky já na poště. Zkusím se na poště zeptat jestli se mohla stát chyba z jejich strany, ale co můžu čekat za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm naštve to, ale zase až moc nepřekvapí. Já tady nabízím nové brzdové desky, napsal mi jeden uživatel, že je vezme, poslal jsem mu fotky, on mně adresu a já to poslal. Poštovné 105 Kč, odesláno 6.12.2010. Po vánocích mi psal, jestli jsem to už poslal, protože mu nic nedošlo, tak sem mu zrovna naskenoval podací lístek a poslal v mailu. Ale po novém roce mi přišla doručenka, že zboží došlo zpět jako nevyzvednuté. Tak jsem mu psal znova a údajně mu žádné oznámení o zásilce nepřišlo, ale už nemůže čekat a koupí si desky jinde. Tak teď nevím na koho být nasraný, jestli v doručování měla pošta mezi koncem roku bordel, nebo si ze mě zájemce udělal jenom srandu, či koupil desky jinde a tak si moje nevyzvednul.

Stejný problém jsem měl já, koupil jsem od na http://shop.navaseauta.cz/ svíčky, spěchal na ně, ale stále nešly. Teprve osobní návštěva pošty s kopií naskenovaného lístku mi k balíčku pomohla. Takže může mít kupující pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od jednoho clena som tiez raz chcel cosi kupit a slubil som mu ze si pre to cez vikend pridem, ale bohuzial som mal nehodu, bol som v nemocnici chvilu, samozrejme to zhltlo nejake financie, tak som mu hned ako to bolo mozne, asi o 2 tyzdne, napisal ze sa ospravedlnujem ze som nemohol prist preto a preto.

No on ma medzicasom nazval tak a tak a poohovaral ma tu a vobec nebral moje dovody do uvahy, ale co uz narobim...ked si to niekto neda vysvetlit.

A teraz uz mesiac posielam cosi BrankoviKK tak cakam kedy ma tu zotre :D

Ale snazim sa :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pošta je uplně na hovno už se mi to stalo tisíc krát že mi nedoručili lístek a já psal do krámu jak to že mi nic nedošlo že to je vošmel a pak sem si zašel na poštu s občankou a bylo to tam.a zrovna se tam 2 starý chlapy dohadovali s tou ženskou za voknem že jim taky nedali doručenku atd.pošta je na pytla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem teda tady prozatim neměl žadný problém, u godzili jsem nakoupil přední tlumiče, páčku na blinkry, uložení tlumičů, a pružiny, vše dorazilo jak sme se dohodli, teď jsem objednal jěště na zadek, tak počítám se stejným výsledkem. Pak sem nakupoval u devila a vše v naprostém pořádku ať to byly maličkosti a nebo třeba kožené sedačky, vše nafotil připravil prostě 100% spokojenost, teď mam s ním rozjednanou zadní nápravu asi 3 měsíce, ale to je mojí leností :-D. Takže tim bych hctěl obou dvoum moc poděkovat

Edit: Jěště jsem tu od někoho kupoval, jedno kolo, které mi poslal poštou a to neměl peníze na účtě předem a ani to nebylo na dobírku. Takže tady s lidma fakt spokojenost. Myslim že to byl Medvěd, ale už si tim nejsem jistej.

[upravil dne 9-1-11 20:27 Bendy_-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devils-night: No,covece,,nic proti,ale tebe jsem taky uz pri asi 3 nebo 2 nahradnich dilech prosil o fotky a nic :( vzdycky kdyz neco shanim tka mi k inzeratu napises ze to mas a tim to konci;) posledni vec je ten kryt na baterku
No já mám s Devilem jen a jen dobré zkušenosti, na to pozor. Snad nechceš, aby každému fotil elementární věci jako nějakej kaslík na baterku, kterej každej zná a ví jak vypadá. Když napíše, že ho má, tak ho asi má nepoškozenej. Fotky se vyžadujou u interierů, světel a tak, nebo když je něco poškozený, tak v jaký je to míře poškozený :roll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo,ale lepsi je foto nez abych se vyptaval jestli to je nalakovany na nejakou barvu,v jakym to je stavu,jestli je nejaka prasklina a tak.Proste ja nerad kupuju neco,co nevim jak vypadá :)Jinak samozrejme nemam nic proti nemu,urcite to je dobry prodejce,ale kdyz nereagoval tak jsem si myslel ze nema dal ani zajem ten obchod uskutecnit,on mi totiz na to neodepsal vubec nic na ten kryt. ale to neva..

[upravil dne 9/1/11 19:07 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...