Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dialkove svetla sa vypnu


Bubik PD

Recommended Posts

Zdravim. Dnes mi zacali blbnut dialkove svetla.Zapnem ich a asi za 2 sec. sa vypnu. Skusal som to asi 10x a stale dookola.Kedze bola miestami aj hmla tak som si chcel zapnut hmlovky no nesli vobec. Po nejakom case skusania sa mi hmlovky zapli no zasa na 2 sec. a potom uz nesli vobec. Dialkove som skusal pocas jazdy dalej a asi po pol hod. sa zapli a uz nezhasli. Teraz mam strach z toho ze to bude blbnut stale castejsie a neviem kde by mohla byt chyba.Nemoze to byt tou packou na ovladanie svetiel? Lebo teraz ma napadlo ze obcas mi nejde zvukovy signal pri zapnuti smerovky...smerovka blika aj zelena sipka blika no zvuk nikde.Ked tu packu zatlacim silnejsie tak zvuk ide. No a teraz tie svetla.....

Poradte. Auto som kupoval nove,( Peugeot 206. ) ma 2,5 roka najazdenych 42 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ides na to dobre, ja by som urcite zacal packou, dost casty problem (aj ked nie zrovna u 2 rocneho auta), ja som packy rozobral, vycistil a idu ako nove :papa

Tak to si iny frajer,lebo ja som si nasiel foto navod ako rozobrat packy a to je pre mooooc sikovnych panov.Ja by som to urcite nezvladol poodpajat tie vsetky konektory a plasty a vybrat volant aj airbag atd......a este ked nemam garaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali32: ono to vyzera zlozito, ale raz skusis a potom to uz ide, ja som robil packy na 306 a na 406, ale myslim ze 206 nebudem nicim specialna:) ...samozrejme ak si clovek na to netrufa, tak sa do toho netreba pustat, ale radsej to ako faktura 400 a viac eur od servisu za nahodenie novych paciek :D ... (a pritom nemusi byt v tomto pripade chyba v nich, ale je dobre ich vylucit z podozrenia :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...