Přejít na obsah
P607Olda

Kroměříž - kde slavnostní oběd?

Recommended Posts

Zdravím,

Prosím Vás o radu - potřeboval bych poradit restauraci v Kroměříži nebo okolí do 15 km, kam bych mohl pozvat na slavnostní oběd tátu a rodinu, asi 6 až 8 osob. Tedy bílé ubrusy. Ideální by byl malý salonek, anebo oddělené boxy, tak trochu slavnostní prostředí.

Termín - příští sobota.

Pište i jiné dobré restaurace, byť ne tak slavnostní, ty mohu vyzkoušet při dalších návštěvách.

Děkuji za tipy.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Je to restaurace na tomto náměstí vedle tohoto penzionu - Penzion Menšík Velké náměstí 107 Kroměříž. Jídlo zde bylo dobré obsluha a inteririér taky. Ale bylo cca před 3 lety takže nevím jak teď.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Do Octárny jsem se dopracoval. Vedle Penzionu Menšík je Hotel Bouček, kterého vlastníkem je Octárna. Když jsem volal do restaurace Bouček, tak to vzali na Octárně a sdělili, že u Boučka salonek není, ale v Octárně je. Tak jsem ho zatím zamluvil. Ceny jsou šílené, ale jednou to budu muset vydržet. Ale bude to zřejmě slavnostní, což je taky cílem.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Octárnu zavažím a věř že to bude slavnostní:D už jen podle kvality zboží co jim tam vozím.Bavil sem se s šefkuchařem a už tam měli pěkné zvířata nejvyšší hlavičky z německých drah a potom někoho od redbullu ti tam prý nechali útratu 50000 kč na hlavu.

Dále v Kromcu stojí za to na náměstí Restaurace Černý orel (místní minipivovar, sládek je můj kamarád a vozím si od něj pivo domů) v Hotelu Bouček nevím tam mi to přijde né moc slavnostní ale na úrovni určitě.

Pizzeria u Zeleného stromu taktéž na náměstí, popřípadě restaurace Vodní meloun.Kroměřížské náměstí je jedna velká restaurace.Vedle Octárny kousek dál je Restaurace Scéna taky hezká.

Ale do orlíka si skoč určitě ochutnáš místní super pivko od 8-čký světlé po 18-ctku tmavou.Maji též svoje stránky kde mají aktuální nabídku pivka.Vaří skvěle.

Doufám že sem ti pomohl:)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×