Přejít na obsah
Cliwe

Chrom 307 ?

Recommended Posts

No nic proti tebe ale podla mna je to prznenie tohto krasne auta ale tak je to tvoj majetok takze ked si spokojny ty tak je vsetko vporiadku :roll

To jsem rozhodně nechtěl :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

neskusal nejaky SW-ckar dat chromovu listu na spodok piatych dveri ? Videl som to na par VW ,.. tam to bolo celkom zaujimave. Kto vie ako by to vyzeralo na 307 :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
neskusal nejaky SW-ckar dat chromovu listu na spodok piatych dveri ? Videl som to na par VW ,.. tam to bolo celkom zaujimave. Kto vie ako by to vyzeralo na 307 :myslim

jako pěst na oko:bojim ....na passatu to vypadá trochu jinak když má rámy kolem oken v chromu, listy na náraznících v chromu, masku v chromu....na 307 krom nápisů a 2 znaků žádný chrom není....taky se na něj budou víc hodit sportovní kola v matu než drátěná ve chromu....mě to příjdě jako tuzing

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta mriezka sa mi paci, ale dlho ti to tam nevydrzi...zacne sa to supat a vlnit, hlavne cez leto ak su to tie chrom pasiky z hypermarketu a podobne.....a puklice dole :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ta mriezka sa mi paci, ale dlho ti to tam nevydrzi...zacne sa to supat a vlnit, hlavne cez leto ak su to tie chrom pasiky z hypermarketu a podobne.....a puklice dole :P

Tak s tím bych nesouhlasil na VW mám právě tyto pásky na masce chladiče a už tam přes rok dost dobře drží, je pravda že jsem je pro jistotu přilepil chemoprenem, ale jestli je léto či zima je to pořád stejné, jen pouze mušky na tom ulpívají. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku