Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nos 406


Nos

Recommended Posts

nechces este na zakazku zopar parov vyrobit tych prahov bo su :super:super:super ako tak kukam tak zaujem by tu bol velky o ne co ty na to ? nebo aspon daj postup jak si udelal tu paradu diki:potlesk

Lebo ja zhanim take prahy uz dlho po netu a nic som neobjavil iba nieake univerzalne spatne ale ziadne z napisom peugeot nebo jak mas ty 406 nic takeho neni k dostani ...

[upravil dne 05102010 17:50 dusko201]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou udělaný z nerezového plechu,z karbonové folie udělané samolepky a kámošův táta mi ten plech vyleštil u něj v práci a pak jsem to nalakoval. Zeptám se kámoše jestli by mi ještě nesehnal ten nerez plech a klidně bych udělal další nic na tom není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou udělaný z nerezového plechu,z karbonové folie udělané samolepky a kámošův táta mi ten plech vyleštil u něj v práci a pak jsem to nalakoval. Zeptám se kámoše jestli by mi ještě nesehnal ten nerez plech a klidně bych udělal další nic na tom není.

tak kdyby byly tak bych si taky jednu sadu na 406 nechal udělat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Pekny kusok ;) Vybral si si super sedacky, mame ich vo felde no v inej farebnej kombinacii ale rovnaky material. Cez zimu to troska chladi ale po case si to zahreje :D a cez leto sa troska na tom poti ale pokial je klima tak to bude radost. Drzia cloveka krasne takze parada ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Díky moc za chválu. Potěší. Podvozek už je na autě. Vypadá to parádně mám z něho radost. :D Musím nafotit co nejdřív a pochlubím se. Nedávno jsem dal konečně lízátko z P 607,a dal jsem kryt pod motor. Mohl být trochu větší :( ,ale všechno nejdůležitější je schované. Mám od kámoše makrolon tak si asi zbytek krytu dodělám sám. Příští týden snad začnem dělat s kámošem na sedačkách.

19962116540775962981367.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...