Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Porada ohladom pneu,R17


Guest mischko11

Recommended Posts

Bral som na dobierku ale pri preprave sa jeden poskodil tak som nasledne isiel k nemu (nchcel som riskovat dalsie dotahovanie s prepravou) a vymenil mi kus za kus. Vsetky su ako nove bez skrabanca. videl som ich ma ich plnu pivnicu :). A naozaj su to original. Takze ja som spokojny ako blcha :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Jazdim len P Zero Nero, maju tvrdu bocnicu co mi vyhovuje lebo dlhsie vydrzia boky. Na suchej ceste drzia uplne super a ked ich zohrejes aj pekne lepia. Na mokru tak isto vynikajuca stabilita aj pri vyssich rychlostiach. Ked ine tak jedine semisliky :D

tie mam zatial aj ja len sa mi vidi mensia zivotnost ale zasa continental sport contact sa viac opotrebuju nevem ci je to len pocit :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Kazde dobre gumy takychto rozmerov sa rychlo opotrebuju. Ak chces zivotnost tak ina kvalita a znacka. Urcite budu aj horsie vlastnosti. Ja som si uz zvykol ze mi sada vydrzi sezonu :grr
,

heh sa necudujem s tym samosvorom :D,a aj zaber tolkych kopytok tvojich konikom,oproti tomu mam ja len somare :D,a nevies poradit kde su za nejaku fajn cenu ???Minuly rok som kupil kus za 110 ecok tusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazde dobre gumy takychto rozmerov sa rychlo opotrebuju. Ak chces zivotnost tak ina kvalita a znacka. Urcite budu aj horsie vlastnosti. Ja som si uz zvykol ze mi sada vydrzi sezonu :grr
,

heh sa necudujem s tym samosvorom :D,a aj zaber tolkych kopytok tvojich konikom,oproti tomu mam ja len somare :D,a nevies poradit kde su za nejaku fajn cenu ???Minuly rok som kupil kus za 110 ecok tusim :)

Ja som ich uz kupoval teraz lebo stali 100,-eur kus takze dosiel dalsi jezisko :)

Cosa tyka rozmeru n tie disky tak 205/45 R17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

[upravil dne 8/1/11 15:57 jozin888]

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

[upravil dne 8/1/11 15:57 jozin888]

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

fuuj ze sa nehanbis na 15\" :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...