Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 XSI Edition 2,0 16V


olda

Recommended Posts

Skoro na kazde soucastce v aute je rok vyroby vyrazenej takze podle toho se da pomerne snadno urcit +-rok :)

PS: Ja mam treba vsude 99/10-12mesic .. a datum poc. zaruky mam dle serviceboxu 22.1.2000 ale u toho Tveho poc. zaruka neni udana..

[upravil dne 8/1/11 18:49 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem namontoval rádio a nový reprák,zatím jen na jednu stranu i s výškou,to hraje jak blázen,proti tomu,co tam bylo.Zítra dodělám zbytek a budu dumat,co se zadkem,ty origo repra jsou tragický.Ale s Alpinou začli hrát i ty:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska od osmi od rána strávil den v garáži,nakonec jsem se rozhodl,že natáhnu nové kabely k předním repro,takže jsem musel sundat oboje dveře,vyvrtat díru do dveří,protože origo kabeláží je nemožno něco přidat,kabely nataženy,dával jsem 2,5mm kabel.

Rádio a repro zabudováno,hraje moc hezky.

post-984-14109614516325_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kufr nepotřebuju,tam si dám max.tašku do práce,na stěhování mám druhý auto:DSpíš zatím jen vymýšlím,jak to nejlépe udělat,na plato určitě nějaký větší 3-4 pásma,sub musím polaborovat.Hlavně tam chci nějakou solidní značku,myslím,že např. značka Raveland nebude to pravý ořechový:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Olda: Nádherné auto, měl jsem taky takové, takže vím, co je to za pocit s tím jezdit. Je pravda, že 306ky jsou opravdu krásná auta, a rád bych se k 306ce jednou vrátil třeba jako k víkendovému autíčku na leštění. :) Zajímalo by mě, kde jsi k takovýmu krásnýmu kousku přišel? To jsi sháněl přímo ve Švýcarsku nebo jsi koukal různě po netu? Pokud to není tajný, tak prozraď svůj zdroj. :)

Jinak přeju mnoho šťastných km bez nehod a aby tě auto poslouchalo na slovíčko a poruchy se ti vyhýbaly velkým obloukem. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za přání;)Auto jsem sháněl přímo ve Švajcu,protože jsem ho potřeboval na CH papírech.Jinak se tu dají sehnat slušné kousky,cca před měsícem jsme koupili Astru,r.v.94 a měla najeto 60 000km:o.Jinak jsem koupil auto přes aukci,chvíli mi tam jeden magor přihazoval,ale pak to vzdal,takže jsem byl rád,že to takhle dopadlo.Jinak mi ten pán ještě udělal servis a čerstvou technickou,takže nemusím nic moc řešit,akorát asi nechám radši udělat rozvody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...