Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 XSI Edition 2,0 16V


olda

Recommended Posts

Tak jsem si opět pořídil 306ku,jelikož máme přírůstek do rodiny a já potřebuju jezdit do práce autem,protože na motorku je dost zima a já už taky nejsem nejmladší:DJelikož jsem chtěl,aby 308 zůstala doma manželce,kdyby se něco stalo s malým,tak jsem začal hledat nějaké přibližovadlo.Tak nějak jsem ale chtěl 306ku,protože dle mého názoru je to poslední Peugeot,co je hezký desingem,ještě se 406.Tak se nakonec poštěstilo a přivezl jsem domů 306ku z roku 1999,je od prvního majitele,tomu je 91 let a auto má najeto 52000 km:o.Auto je limitovaná edice XSI EDITION,řekl bych,že v plné výbavě na tehdejší dobu.Interier je jako nový,je tam polokůže,z venku je to malinko horší,děda se holt semtam někam netrefil,ale jsou to jen kosmetický vady,celkově je auto zánovní,vče je originál,na výfuku ani stopa po korozi,prostě paráda.Nafotil jsem pár fotek zatim.

[upravil dne 27.5.2014 05:58 od olda]

post-984-14109614503479_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nálepka je origo,auto je limitovaná edice,proto má asi plnou výbavu,dokonce autoklimu,čučel jsem jak buk.Fotka předku,nemá ještě čiré lampy,v jiném tématu sháním čiré Valea,ale s černým vnitřkem.

post-984-1410961450818_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce vybavy tak pokud vim tak XSi.. S16 potazmo GTi-6 maji zpravidla takovou vybavu.. spis by me zajimalo co znamena XSi Edition.. vim ze pises limitovana edice ale v cem .. nikdy jem o tomto neslysel :myslim

Muzes mi poslat pres SZ VIN kod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...