Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání dálkového ovládání


cipsnaj

Recommended Posts

tak immo bych měl svůj. Klidně budu mít o klíč navíc, jenom aby mi šla dálka. Taky se mi zdá divné, že bych si takto napároval novou dálku. Počkáme na reakce dalších.

PS: to co psal Dave, chápu, chápu jako znovuzprovoznění stávajího klíče v případě nějakého nespecifikovaného problému :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle by měl jít napárovat jakejkoliv klíč se stejným typem čipu pro dálku. Stačí přehodit planžetu a chip imo do novýho klíče. To otočení klíčem ve spínačce je jen kvůli načtení chipu imo a podle toho systém pozná, že to může spárovat jelikož jak planžeta tak chip imo souhlasí.

2shark734: Já se tu bavím o párování DO ne imo. Imo jde přihlásit do BSI jen přes diagnostiku pomocí 4místného kódu a můžeš jej přihlašovat a odhlašovat kolikrát chceš (kvůli ztrátě, krádeži apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že do P306 to snad dávali až do posledních modelů, tedy asi jen MKIII (99-02) ... Když koukáš do SB, nejsou náhodou stejný s P307 nebo 406? To už ale chci asi moc, že?

Jenom technický dotaz. Když seženu klíč, musím přehazovat planžetu a immo? Nestačilo by mít \"dva klíče\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servicebox rozděluje 306 před faceliftem (93-97) a po faceliftu (97-02).

To přehození planžety a chipu imo by měla být záležitost 5 minut. Taky by šlo si nechat udělat ještě jednu planžetu a nechat novej chip imo přihlásit a tím získat rezervní klíč, ale teď koukám, že v 306 ještě nebyla BSI a s tím přihlášením chipu imo těžko říct jak to je. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

restyl je od 97, ale v modelech 97 je DO ještě rádiový (viz ten link, co jsem dával - to bylo kombi, nebo andreww má 306 new model 97 a taky tam měl infra). Proto si myslím, že až MKIII mělo radiový.

Já vlastně rezervní klíč mám, ale bez immo /jen planžetu/ - takže nenastartuji.

Kouknu po nějakém klíči, snad to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdyby to bylo tak jednoduché... Servisák to zkusil, ale nechytlo se to. Takže by bylo potřeba analyzovat, zda vysílač vysílá správný kód, zda přijímač je v pořádku...

Dvě 406-ky, obě tuším r.v.99 mi jezdí bez DO, chlapi odemykají klíčem.

Každý ročník měl trochu jiný systém, a jiný postup párování, takže musíš sehnat z podobného ročníku, a když se ti to spáruje, tak je dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

99 je u 406 přelom na facelift a ty auta jsou tak trochu kočkopsi. A pokud se v tom nikdo nehrabal tak se to dá dohledat přes servicebox podle VINu.

Já třeba páruju stylem: Odemknu klíčem, otočím do polohy před startem, podržím velké tlačítko 10 sec., nastartuju, jezdím a po vypnutí motoru a zavření dveří už to zamknu dálkou. Taky se to ne vždy podaří na poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2shark734: Já se tu bavím o párování DO ne imo. Imo jde přihlásit do BSI jen přes diagnostiku pomocí 4místného kódu a můžeš jej přihlašovat a odhlašovat kolikrát chceš (kvůli ztrátě, krádeži apod.).

jj, ale pisal som ze cip immo z ineho auta co uz v nom bol prihlaseny, v dalsom aute nenakodujes..len v tom istom ho mozes prihlasit

a k tej dialke len tolko, ze sa mi nezda aby bol postup taky jednoduchy...ale rad sa naucim nieco nove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych, nechcelo sa mi zakladat nove tema, tak to pisem tu. Mam opacny problem a to taky, ze DO mam ale zamok na aute uz nie. Predchadzajuci vlastnik nechal zamky vybrat a zaslepit. Tejto zimy som uz mal 2 krat problem auto otvorit, a podarilo sa mi to az na cca 50 krat. Baterka v DO vymenena, slo to pekne a potom cca o tyzden sa to stalo opet. Chcem sa opytat co by stalo dorobenie zamka u vodica podla kluca, aby som auto mohol v pripade nefunkcnosti DO otvorit. Kolega ma jeden zamok z C4, mohol by pasovat? Kde by mohla byt chyba, baterka je ok , auto startuje v pohode. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...