Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čeroadlo LUCAS EPIC - chybová hláška


pastorek

Recommended Posts

Tuto chybu som mal aj ja. Zistit sa to presne neda bo to mi nevedeli presne povedat ani v peugeote!!

Podla mna je to hlasenie ktore upozornuje na nespravnu polohu rotora v cerpadle. Len zvlastne je to ze mne nehlasilo chybu na panelu budikov.

Inak by som to ani moc neriesil. Inak je dost mozne ze moze byt aj zly privodny kabel do cerpadla aj stim som sa stretol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z predni strany cerpadla je takova zaslepka na imbus sroub, zkus, jestli neni nahodou povolena. Podobny problem mel zdejsi clen KDO, taky nam to psalo nejakou takovouhle chybu s kontrolou rotoru a jeste neco se solenoidem, presne zneni ted zrovna nemam po ruce, ale na konci byla ta poznamka anomalie A,B,C, to si pamatuju presne

v tomhle pripade se to projevovalo tak, ze auto dlouho startovalo, nechtelo chytnout, pak skytlo, chytlo se na vterinu na 3 valce a pak se rozbehl motor normalne a normalne fungoval. Jezdil s tim asi 14 dni az do doby, nez zjistil, ze za nim zustava naftova stopa, ta zatka zepredu cerpadla uz byla skoro vysroubovana uplne a utikala tudy nafta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...