Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde otevrit kufr :( - OPRAVENO


NotFound

Recommended Posts

zkousel jsem hledat, ale nic, co by mi pomohlo, jsem nenasel. Po nakupu jsem nalozil veci do kufru a po 15 minutach doma, chci otevrit kufr a nic. Ovladacem nic, manualne nic. Nedela to zadny zvuk, asi odesel moturek..ale napadlo me, jestli nemohla prasknout pojistka? Jestli to neni kravina :)) ... pry by to melo jit otevrit nejak zevnitr, ale na to nemuzu prijit. Jeste dodam, ze ted se mi to stalo poprvy..nevite jak na to, jestli to vubec jde..diky..

[upravil dne 8/1/11 16:33 NotFound]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, po dvou hodinach zkouseni jsem to vzdal. Nejdou sklopit sedacky, zkousel jsem obe strany, na vsechny mozne zpusoby, nic. Packa funguje, ale nic to nedela...tak jsem si vyrobil tycku s tenkym koncem, abych ho mohl otevrit nouzove, jak je uvedeno na jedne fotce, zkousel jsem to pul hodiny, ac jsem byl v te sprvne \"dirce\" nic to nedelalo a mohl jsem se u toho pos.at. Tak bud jsem opravdu takova pulina, nebo je problem jinde... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklopení sedadel zevnitř:

Taky jsem si nejdřív málem urval ruku, ale je na to myšleno a je to snadné, viz foto. Je to foceno zezadu kufru směrem dopředu, prostě šáhneš za opěradlo, tam je malý červený čudlík, ten potáhneš směrem dozadu vozidla.

post-3499-14109614501936_thumb.jpg

[upravil dne 8.1.2011 16:01 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak lehneš do kufru na záda, rozdekluješ tapacír u levého pantu kufru (pant=závěs, levý=strana řidiče), najdeš přelomené drátky a nadpojíš a spájíš a zaizoluješ a pak už jen jásáš nad vlastní šikovností.

Ještě na toto téma:

[upravil dne 8.1.2011 13:24 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo, moc dekuju, udelal jsem to presne jak pises, a opravdu, ten drat tam byl prelomeny. Uz to mam hotovy. Opravdu, jasam, ale ne nad svoji sikovnosti, ale zaostalosti, kdyz jsem tohle nemohl najit pri \"hledani\".

Diky chlapi

[upravil dne 8/1/11 16:23 NotFound]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...