Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak dolít aditivum


micki407

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Zdravím, netušíte proč po dolití aditiva a \"reset\" přes dia v servisu (ne Peu servis) mi to stále píše hlášku o nízké hladině aditiva? Po dolití jsem měl natankovanou plnou nádrž. Čekal jsem, že po prvním regeneraci se hláška už nebude objevovat, ale stále ji tam mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nazdar. Dnes mi po natankovani naskocila hlaska aditivum level too low.

Neviete ako dlho s tym mozem jazdit, kym sa uplne minie? Nove som uz objednal 973697 Infineum F7995 3 LITRE kit - http://www.ebay.co.uk/itm/181176602221?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

A vie mi niekto poradit kde sa to cez dia vynuluje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Chcem sa spytat ci sa pri 407kach pouziva aj aditivum DPX 42 alebo len Eolys 176 (Infineum F7995)?

Lebo vcera som doplnal to aditivum a ta zapadka na tej plniacej hadici bola biela, co je pre aditivum DPX 42. Pre Infineum by mala byt zelena. Ale podla Peugeotu sa DPX 42 pouzivalo len do OPR 9492 a ja mam OPR 10258.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyrobca odporuca EOLYS 176... kazdopadne sa pytas trochu neskoro, ked si uz nalial nieco ine :myslim

DPX 42 Kit určeno pro vozidla vybavená DPF, registrovaná před 1. listopadem 2002

Vzhledem k tomu, že k regeneraci filtru, který vyžaduje Eolys 176 dochází při nižší teplotě, je

chemické složení a koncentrace této Eolys 176 kapaliny úplně jiné oproti Eolys DPX 42 !!!

[upravil dne 7/8/13 09:14 od dodo407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...