Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem tlumena dalkova


oni

Recommended Posts

chlapi, je normalni,ze kdyz mam rozvicene tlumene,tak na kabelu,co jde k dalkove zarovce ma nejaky 3-5 voltu? je to na mem aute a svetla jsou dvouparabolova H7 + H1. Jinak packou to neni, tu jsem zkusil vymenit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlape ja mam auto z 97, to zadny PP nema,ale i tak dik za snahu.

Takze ak sa nemylim starsi model, kde boli povodne svetla s jednou H4-kou v kazdom? Nemohol by byt problem v tom, ze to nebolo vsetko uplne spravne upravene na cire svetla (4 ziarovky v predu)?

Podla schemy by to mohol byt aj problem s kostrou pre kontrolky dialkoveho/tlmeneho svetla v palubovke.

Bolo by dobre vediet, ake j eto napatie \"tvrde\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom pripade bud packa (aj ked pislal, ze ju vymenil a nepomohlo), alebo zeby tie kontrolky? Ak to napatie po odpojeni konektora na packe zmizne, mohlo by to byt packou.

Ak mas zapnute tlmene a ked ten vodic pre dialkove pripojis na kostru (pripadne pre istotu najskor cez ziarovku dialkoveho) nerozsvieti sa (ani trochu) nahodou kontrolka dialkovych v palubovke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napätie je mäkké, v druhom vlákne píše, že zmizne po pripojení diaľkových. ..

Napadlo ma, ze kontrolka dialkovych v palubovke je na tento bod pripojena stale. Je to sice len 1,2 Watt ziarovka, ale tam by sa asi nemalo objavovat ani makke napatie... ci sa mylim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...