Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr satelitního kompletu


kajvet

Recommended Posts

Pomůže mi někdo s výběrem satelitního kompletu? A je vhodné kupovat komplet,nebo to složit po částech zvlášt.

Priority: HDTV příjem programů HD, příjimač s HDMI výstupem bez HDD, s možností nahrávat na externí HDD přes USB. Příjem Astry 19,2 a 23,5 na jednu parabolu..

tohle se mi třeba líbí:

http://www.videotech.cz/satelitni-komplety/satelitni-komplet-tech-hd8-technisat-digit-hd-8-s-prislusenstvi

Co vy na to či jiné typy? Uvítám i konktakt na montáž satelitu na střechu v okr. Mladá Boleslav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No technisaty jsou jedny z lepších, ale projeď si internet, fora atd kvuli recenzim, někdy se stane že je u danyho modelu nějaká chyba kterou se jinak nedozviš

Pak ještě Topfield a nebo levnější Ferguson, u tech se řika hodně muziky za malo peněz, ale zase maji sve mouchy

[upravil dne 6/1/11 22:11 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše Radek šel bych do http://www.videotech.cz/satelitni-komplety/satelitni-hdtv-komplet-ferguson-ariva-200-pro-3-druzice už jsem montoval 2 komplety aspokojenost-hodně muziky za málo peněz a Ferguson ma dobrou podporu,pročti recence na Parabola.cz tam to zkoumají podrobně a ví na co se zaměřit,tenhle ferguson vyšel dobře.nepřekonatelný poměr výbava x cena a mají funkce o kterých se muže 2xdražším příjmačům jen zdát,a pokud do toho chceš dát víc peněz koupil bych něco s linuxem a s 2 tunerama...ono takový sdílení placených programů to je věc....:D

[upravil dne 6/1/11 21:25 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... četl jsem o Arrivách 200, tohle nechci...

hod sem co si cital...za nedlho to zrejme budem riesit aj ja a rad si o nich cosi precitam...

zatial som len chvalu pocul :P

Aj Ariva je s Linuxom ;)

Presne o tej som uvazoval

[upravil dne 6.1.2011 22:28 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem dlouho Ferguson FK-6900 a za 1600,- super, nahrávání na USB, EMU... byly tam drobnosti, které se postupně řešily s novými Firmware. S ohledem na cenu jsou to velmi slušné příjmače. Teď mám Ferguson ARIVU 200 HD a opět za ty peníze ( 2400,- ) super. Nahrávání na USB, Univerzální DO, všechny běžně potřebné výstupy, aktualizace po USB, název programu na displeji, čeština OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, já jsem četl taky o Arrivách chválu,to nepopírám...ale kupuju to na více let, tak si klidně připlatím pokud je za co si připlatit... O sdílení jsem slyšel a chtěl bych taky :P takže přístroj který to podporuje bych chtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arivy jsou uplne na nic... Mam s nema problemy.... socka 100e stoji 2083,-kc a je to srot..... za cca 4-5t se da koupit HD-box a to je teprve masinka.... Jestli tam chces provozovat nelegalni sat tak je ariva temer nepouzitelna..... ani jako server se neda pouzit ma moc pomalou ctecku.... zvlada 1 kliose, na hd box si das co chces a beha jako hodinky.... Lepsi nastaveni pristroje..... umi toho vice.... a je podstatne spolehlivejsi.... Ariv uz sem vyreklamoval tuny.... a HD boxu zadnej...

A k tem kompletum... stoji to za prd... ceny jsou premrsteny..

kdybys nebyl prez cellou Cr tak bych ti pomohl.. .ale neni zpusobu....

jako hlinikova 80cm parabola 450kc, ozarovac na jednu telku bych nedaval... dal bych bud na dve nebo na 4 quad..... nikdy nevis... a rozdil ceny je par kacek... na jednu telku do dvou stovek a na ctyri 350... takze pokud bys chtel potom na vice tel. tak to mas nachystany. karta CS-link 1350kc... mozna ji mam i za min... tusim ze sem ted bral za 1100... ale nechci kecat.... a co dale? HDMI kabel 30kc lepsi 80kc. 2M.

Takze kvalitni veci mas 450+5000+350+1350+1100+80= 8330,-kc s DPH.... a je to 100x lepsi nez co ti dodaji oni.... A to sem premrstil trosku ceny... myslim ze jeste o 1-2tis by to slo dolu.....

;)

ale mysli na to ze u vsech prodejcu pro tebe je potreba platit zamestnance a najem atd.... takze realna cenu u tebe v nejakym obchode tipuju tak desitku.....

hold humus humus.... nechci byt normalni clovek..... ico to jisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cheep: Já arrivu už zavrhl, i když ze začátku když jsem si dělal obrázek mě to zaujalo...Je vidět že se vyznáš že v tom děláš a na ceny valím oči...Např. kartu mi tu jeden montážník nabízí za 1700,-Kč :-( , ale je to Skylink ICE HD (tu bych tedy chtěl od Skylinku) parabalu Al 74/74 za 680,- Kč (atd.) nabídka mi přišla dnes. Za přijímač mi nabízí TOPFIELD TF 2050 USB za 3.800,- Kč. A opravdu by jsi mi nemohl nějak pomoci, například konkrtétní nabídkou cenou, poslání poštou oproti nějaké záloze předem na tvůj účet?:papa:aut

[upravil dne 6/1/11 23:56 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem po nějakém tom hledání na netu cca před 3mi týdny pořídil toto: http://shop.atoselektro.cz/ab-cryptobox-350hd_d5678.html . Ostatní komponenty (parabolu apod.) jsem koupil zvlášť, můžu k tomu říct, že to funguje... A celkem dobře, můj požadavek byl na timeshift, USB zezadu, rychlá odezva na přepínání.

Někde na netu jsem našel docela podrobnou recenzi.

Tady: http://www.parabola.cz/clanky/4162/ab-cryptobox-350hd-male-puzzle-velkeho-vykonu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kajvet: ja myslel ze na to nejak jako spechas.... tak pokud chces neni to problem.... Ale dodam ti jenom kopii faktury a original zakladam do ucetnictvi co ty na to?

topfield je dobra znacka... ale HD-box je kopie Koaly...

je to 9100

[Edited on 7/1/11 23:22 Chepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tka prosimte.... neni to problem.. nemusis mi nic posilat ale mam na to takovy navod jak ti to vsechno dostat domu.... a me to stalo mene casu....

ale ted nemam login do eshopu.... ale to nevadi... zitra bude....

HD-box sem ti sehnal za 4tis......

kartu sezenu nevim za kolik presne sky-link ale ofic. cena je 1699,- pocitam okolo 1400-1500

parabola ofic. cena 630 pro mne tak 430,-

a hdmi tak ofic cena tak 100 u nas podle delky od 30kc....

quad na 4 tv ofic 380kc... pro mne tak 300kc

neprodavam to ja..... nepouzivam to moc... protoze na televizi nekoukam... ale rodina tam a tam potrebovala neco vyresit.... tak sem oslovil lidi a byl vnoren....

a jeste jaky koax a kolik metru... tam je dosti slusny cenovy rozdil... a prumer jestli muze byti 7mm nebo potrebujes treba 5mm... ale cim sirsi lepsi kvalitka.....

veru celomedeny... i konduktory ti tam muzu supnout... no problemo.....

kdyztak bych ti vsechno mohl poslat balikem.... a HD-box primo k tobe dom. to vymyslime...

predbezne bez postovneho tipuji cenu bez kabelu a konektoru za 6300,- ale bude tam 2x postovny... to ti vysvetlim... ale i tak se to vyplati. aspon myslim ja... i nejakou konzoli nepotrebujes taky tu je beru za par kacek okolo stovku i s vrutama.. :D

nejsem obchodnik nedelam to pro prachy... ze znamosti. ;)

[Edited on 7/1/11 23:39 Chepp]

[Edited on 7/1/11 23:45 Chepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...