Přejít na obsah
Guest hořa

spotřeba v zimě

Recommended Posts

Guest hořa

Cusik kluci,chci se vas zeptat,jak vam auto papa,kdyz jsou takovy mrazy.Ja to mam do prace cca 12km a jeste k tomu nejaky couracky a ted jsem koukal,ze mam 7,8l.Rano to vubec nehonim,kdyz je motor studenej,to jezdim pomalinku,nez se zahreje.Me pripada,kdyz je to studeny,ze to papa snad nejvic.Staci,trosku slapnout na plyn a dojezd do pumpy rychle klesa.Diky za info kluci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

žere to o dost více, taky opotřebení motoru je cca 400 krát vyšší, když je motor studený (někde jsem to četl), ono to platí sice i v létě, ale to se motor zahřeje poměrně rychle, kdežto ted v těch mrazech se jezdí převážně furt studený :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest hořa

Ozzy,to mas pravdu,ja nez dojedu do prace,tak se mi to kolikrat ani neohreje.A jak ti to startuje?u me kdyz je -10,tak se mu moc nechce

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest hořa

jj,mas pravdu.Me se skoro nehne ani po 12km,ale topi to uz po cca 3km,sice slabeji,ale topi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

potvrdzujem co pise \"madrid4\"

trocha :xvul

to hořa: po prejdeni 12 km uz mam 80, po prejdeni 8km mi rucicka ukazuje 70..., jazda kludna, otacky okolo 2000, teplota -5.

skus preverit po tych 7-8 km ci nemas teplu hadicu ktora ide do chladica (ta horna) ak je tepla, resp. rovnako tepla ako ta spodna, prepusta ti termostat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku