Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuse k inzeratu Peugeot 307 2.0 100kw 2001 od Dadadavida


Mišak

Recommended Posts

Tak těžko jsi mohl čekat, že to bude něco extra, když to chtěl měnit. V tom je vždycky nějaké ale, tady by to byla kupa práce - a dost možná zbytečné nebo zbytečně drahé.

Obecně - taky jsem byl vždycky nadšenej, když byla možnost něco ,měnit, koupit, rejpat se v tom, ale je třeba zůstat při zemi a dobře prohlížet. Dneska už je hodně na výběr, takže tím spíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan F1 a ostatni:Mechanik se na to dival vcera vecer a co v noci uvidis,v dilne nebylo misto tak to koukl jen venku..dnes jsem tam byl znovu za svetla a podival se na to poradne a pak prijel jeste ten kluk z Prahy a ten nasel dalsi zavady co mechanik ani nevidel.Takze asi takhle,neboj jak jsem rekl,nic o cem bych vedel bych neskryval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, já myslel, že to prostě celé prolezl za světla. A že pak přijel někdo jiný, kdo řekl, že by bylo lepší to hodit ze skály :D

Ale jsem rád, že zůstáváš u 406, snad s tím není tak špatné svezení, navíc za pár litrů nafty. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane nebudes tomu verit,ale kdyz sjem jel domu v moji 406,tak jsem se najednou citil o moc lip ze proste jsem ve svym a vsechno napeti ze me spadlo,asi dam 406ku do cajku a jen tak ji nedam.

To je slovo chlapa. Myslím, že tímhle jsi potěšil mnoho přítomných. Já taky nejsem příznivcem toho, abych auto měnil jako ponožky. Tři roky jsem jezdil s P309 a kdyby nezrezla (prahy, podlahu v kufru promáčkneš rukou ...), tak bych s ní jezdil do teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vychvalovali,kdyz jsem se ptal na zavady,tak mi rekli jen ze to bylo ve snehu v prikope a ze nedrzi podbehy,jinak je to prej 100% stav..po konzultaci s mechanikem kdyz to prosel peclive a jeste s tim Pražákem,tak bylo zjisteno ze je potreba investovat do generalni opravy celeho vozu a jeste tam chybel airbag ridice.Navic zadni dvere prave strany maji jinou mezeru nez na leve a jsou tam důlky,takze to bylo na stolici ..Myslim,ze k tomu uz neni co dodat.

[upravil dne 7/1/11 17:43 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2DADA: no tak vidíš :super jsem rád, že to takhle dopadlo, jak psali jiní, příště zůstat při zemi. Až budeš chtít něco podobnýho zase udělat, přejdi eufórii, napočítej si do deseti, z auta opiš VINko, kluci tu ti ho proklepnou, pak sebou vzít někoho opravdu znalého a nestranného mechanika, třeba mu i zaplatit, který auto okoukne. Včera jsi psal, že na stolici to nebylo a dnes ejhle bylo. Moje rada zní nekšeftovat s rádoby kamarádama. Jsi ještě trošku naivní, poznali jsme to my tu na fóru a poznali to určitě i jiný lidi okolo tebe s tím rozdílem, že tady tě nikdo ochcat nechce. Pamatuj, jak je někde \"super výhodný kšeft\" vždycky to má nějaký háček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Big Tommy: To já zase mám P306 od souseda, co mu je 60, kupoval to nové. Jsem za ním šel, zda by to neprodal a on, že o tom ani neuvažoval, ale že se kouknu po nějakém Passotovi, pak má dá vědět. Tam jsem se nebál koupě, navíc km mám 100% reálné, při koupi to mělo 230tkm. Ale dneska je problém nakoupit auto, kde přesně víš stav, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, tvoji \"kámoši\" zřejmě velice dobře věděli, v jakym stavu auto je a protože tě trochu znaj, tak vědí, že ti můžou nalhat skoro cokoliv a ty jim to sezobneš i s navijákem.

Takovýhle narychlo výměny vpodvečer jsou na ho*no, chce to pořádný světlo, dlouhou projížďku a fakt pořádnýho mechanika, pokud autům nerozumíš (ideálně někoho, kdo nezná tebe ani druhou stranu).

Příště už snad budeš opatrnější a trochu míň důvěřivej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...