Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuse k inzeratu Peugeot 307 2.0 100kw 2001 od Dadadavida


Mišak

Recommended Posts

Ad prevodovka - na 306 tke mi odisla v 78 tis. KM ... Takze bych se necudoval ... Otazka je taka, ze bola vymenena za aku ? Za novu s PSA asi tazko, tj je tam zase nejaka ojazdena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuji to rychle vymenit,na benzin nemam,takze se prosim poptejte,je mozno se prijet kouknout na vlastni oci.tato 307 se prodava bezne kolem 70 tisic a v dobrem stavu víš...ja to necham za 50 tisic,kdyz bude rychle jednani :) Á jeste je moznost to vymenit za 406 new model v nafte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to umy, oprav ten predok, nalesti to, povysavaj, odstran ten tuzing, a mas to :) Takto by som sa na to bal ist pozret, ked nedrzia ani podbehy, tamto chyba, tamto je na pecko nalakovane, a vyzera to jak ochcane ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jarda12 zna to auto jeste mnohem lip nez jak a kdyz to rika i on,tka byste mohly verit...kdyby jste se nekdo prijel podivat a ostatni tady ujistil,tak by to bylo jednoduchy,..je v dobrym stavu,cena je tak nizka aby se to rychle prodalo..jestli za to chce dat nekdo 80 tisic,neni problem.ja to ale necham za 50 ale min uz ne.Za to si pak poridim neco peknyho v nafte..ta 406 new model by byl nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všiml sis že si píšeš ve většině případů s mužským pohlavím?

Nediv se, že tvé inzerci moc lidí nevěří, bohužel si za to můžeš sám. Nechápu proč tak spěcháš na prodej, myslím že měsíc dva bys s ním mohl pojezdit a dát ho pořádně do kupy, potom by se o tom možná dalo uvažovat, takhle ho určitě neprodáš, ještě s takovou historií jako si tady vytváříš.

Pekny novy model 406 v nafte podle me nekoupis, mozna jen kdyz ti nekdo rekne ze je to super cool car.

Trpělivost někdy přináší růže, zkus se tím řídít, i když si nejsem jistý, jestli už není zbytečné tě trochu chtít změnit, protože to asi nejde.

[upravil dne 6.1.2011 21:39 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thor:mas pravdu,nejde! a k tve rade,nenecham si ho protoze proste studuju a nevydelavam a nemam na to abych to krmil benzinem a jeste to daval do kupy..snad si clovek kterej bude mit na tohle auto koupi i 1 podbeh jak jsem zjistil a mrizku do narazniku ne? Je to tak levny aby si clovek na to zbytek dokoupil.A vaz si toho ze tady pisu vse o tom aute,jinej mezek by to nerekl aby to prodal co nejrychleji,ja nechci nikoho natáhnout tak pisu vse co vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavně by sis měl uvědomit styl jakým to podáváš a celkově zde vystupuješ. Já mít teď zájem o 307 tak bych se na tu tvou nepřijel ani podívat. zezačátku je důležité jednání s majitelem vozu než poprvé auto vidíš a rozhoduješ se.

Kdybys mi do telefonu řekl že důvod prodeje je že si nemůžeš koupit plastový podběh tak už u mě klesne zájem minimálně o 50%...

Nejde mi o to ti tady dávat kázání a podobně, ale píšu to proto aby sis už uvědomil kde děláš chyby. Vše co umíme nám někdo musel ukázat nebo naučit nebo jsme to museli vypozorovat, někomu to trvá délé, ale bohužel někdo si nenechá poradit a potom se diví že \"ho nikdo nemá rád\"

[upravil dne 6.1.2011 21:52 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem vymenil za svou 406ku,ten kluk je blazen ale oni maji statek a jeho deda ma naftu tak ji ma zadarmo a prej mu 406 staci a v srpnu si bude kupovat na leasing fabii rs ,na vymenil mi to z duvodu ze jsem byl prvni a rychlej,on totiz nema rad papirovani :)
Hele to ma jako jeho děda ropnej vrt nebo jak jsi to myslel že má naftu a tak ji má zadarmo??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...