Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vaha vzduchu - chybna ???


Tomas1987

Recommended Posts

Neviem aka diagnostika to bola, ale tusim znacka TEXA. Ma dotykovy displey. Ale ako zistim ci nie je padly nejaky kabel. Lebo ked mi chybu vymazal, presiel som asi 10 km. Po opätovnom nastartovani, mi kontrolka opät naskocila a na displeji Depolution system faulty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hej, ale kde mam zohnat servis s takou dianostikou? Velmi sa do toho nerozumiem. Takze aky je vas nazor na tu vahu vzduchu? Kupit novu, ci pockat a ist s tym do origo Peugeotu?

Však Ti tady radí - jít napřed na diagnostiku ale originál PP2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nazdar...mam taky problem...vlakno som tu o nom nenasiel,,:( cistil som vahu vzduchu..hoci bola dost spinava(vata bola dost cierna)...po vycisteni nepocitujem ziadnu zmenu,ani pri vykone auta ani nijak...tak som ju odpojil pri nastartovanom motore a ziadna zmena..pripada mi ze je to jedno ci je zapojena alebo nie..je mozne rozoznat ci uz pri pocuti alebo pri vykone ci je funkcna? ma sa zmenit chod motora po odpojeni vahy?..alebo sa to da zistit len cez origo diagnostiku? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...