Přejít na obsah
Tomas1987

vaha vzduchu - chybna ???

Recommended Posts

Zdravim. Vyskocila mi kontrolka motora. Bol som na diagnostike, a povedali mi, ze je to pokazena vaha vzduchu. Bojim sa kupit suciastku, ak nahodou nie je to v nej. Da sa nejako zistit alebo skontrolovat jej funkcnost?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Podle tabulky kódů závad pro 1.6 HDI se kontrolka diagnostiky rozsvítí. Mimo jiné byl na diagnostice (doufám že PP2000) a tam se to zjistí.

[upravil dne 6/1/11 20:07 HonzaZ]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem aka diagnostika to bola, ale tusim znacka TEXA. Ma dotykovy displey. Ale ako zistim ci nie je padly nejaky kabel. Lebo ked mi chybu vymazal, presiel som asi 10 km. Po opätovnom nastartovani, mi kontrolka opät naskocila a na displeji Depolution system faulty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No hej, ale kde mam zohnat servis s takou dianostikou? Velmi sa do toho nerozumiem. Takze aky je vas nazor na tu vahu vzduchu? Kupit novu, ci pockat a ist s tym do origo Peugeotu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
No hej, ale kde mam zohnat servis s takou dianostikou? Velmi sa do toho nerozumiem. Takze aky je vas nazor na tu vahu vzduchu? Kupit novu, ci pockat a ist s tym do origo Peugeotu?

Však Ti tady radí - jít napřed na diagnostiku ale originál PP2000

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nazdar...mam taky problem...vlakno som tu o nom nenasiel,,:( cistil som vahu vzduchu..hoci bola dost spinava(vata bola dost cierna)...po vycisteni nepocitujem ziadnu zmenu,ani pri vykone auta ani nijak...tak som ju odpojil pri nastartovanom motore a ziadna zmena..pripada mi ze je to jedno ci je zapojena alebo nie..je mozne rozoznat ci uz pri pocuti alebo pri vykone ci je funkcna? ma sa zmenit chod motora po odpojeni vahy?..alebo sa to da zistit len cez origo diagnostiku? dik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem ako na 307-me ale kolega keď odpojil váhu vzduchu na Pasate tak mu kadilo z výfuku ako z komína a auto malo slabý výkon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na 2,0hdi 406 som mal vadny senzor vo vahe a do 2300 ot bez vykonu potom klasicky turbo efekt. Kazda chyba sa moze prejavit inak.

[upravil dne 28.2.2011 23:06 janou]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no vidim to na diagnostiku...ale aj tak mi nejde do hlavy ze po odpojeni zxiadna zmena,mam trocha vyssiu spotrebu ale inak vykon mam ok...aspon si myslim.....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku