Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hagusy na 807???Nebo příčníky???


třídvířko

Recommended Posts

do kolejnic ne, ty já jsem neměl, bylo to přidělané na matice -závitové oka která jsou navařena na autě a jinak drží kolejnice- T drážku . Já je měl zakryté černou lištou. Na tyhle závity jsem měl přidělanou nerez pasovinu na kterou byla navařena závit. tyč tak aby odpovídala roztečím na hagusu.A to vše bylo schované pod krycí lištou. Asi by šlo takto využít pokud máš i T drážku,vložit do ní lépe nerez pásky ke kterým přišroubovat nejaký vhodný hagus. Já měl Passat . ten by se musel asi do T drážky o něco zkrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj. Taky jsem začal řešit nějaké příčníky na 807. Jen nějak nevim do čeho je přichytim. Musí být na autě nějaká speciální příprava nebo to zachytim jen někam do té drážky pod tu černou lištu? Koukal jsem že pod tou lištou žádnej extra profil není. Máte někdo s tímto zkušenosti?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ,příčníky se přidělávají do T drážky , pokud máš na střeše krycí č.lištu tak máš smůlu . jinak samozřejmě krycí lištu lze demntovat a a namontovat místo nich T drážku , ovšem jen pokud ji seženeš starší ,z druhé ruky , nové čítaj cca 10000,- s doplňky pro montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc už je mi to jasný. Koupim příčníky, které se uchytávají za nosný rám karoserie nad dveřmi - to asi vyjde levněji:mrk

Tu T drážku jsem našel v Service boxu - zejtra jsem chtěl zavolat do Peugeotu a poptat se na cenu, ale jestli říkáš 10 tis :o tak to neni co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...