Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

někdo zkušenosti s http://e-shop.levneautodily.cz ?


Guest StibTo

Recommended Posts

Taky mám věci oproti koncovým v AK až o desítky procent levněji - a nastoje, přímo v tom AK :D

A dokonce takovou možnost mají i místní řádní členové, když předloží kartičku... Koncové ceny v AK jsou jen na ozdobu a řada malých kšeftů funguje jen jako jejich přeprodejci, co si nechají jen malou marži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie : no to mi nerikas nic noveho ja v AK taky nakupuju ;) Nicmene je to asi kus od kusu ze jo kolik Ti daj slevu .. mam dojem ze jsem tam zatim vzdy mel mezi 15-45% dolu na karticku P-clubu nicmene tech 45% to bylo na zimni naplne. Tezko odhadnu kolik by mi slevili napr. z tlumicu (vc. prislusentstvi tj. sada ulozeni dorazy prachovky atd.) .. Tak se koukam i jinde :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tam nakupoval tchánovi na Ford manželce na Peugeota a naprostá spokojenost,když něco nemají hned zavolají,jinak vše došlo v pořádku a většinou do 2 dne....:D:super

rec je predpokladam o AK :) .. jojo taky s nima mam celkem dobre zkusenosti (plus to mam k nim blizko) ... no ale to uz jsme :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S nima zkušenosti nemám, ale věřím že větčinu věcí umím levněji.... :aut

Vsak jo o tom nemuze byt pochyb akorat oni toho tam maji vice no .. :) (zatim..) kazdopadne mas ale hezci webovky :D:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to znám taky jsem měl něco do činění s jedním e-shopem ... je s tím strašnýho sraní než se všechny věci na ten web naházej ... ale máš to pěkný tak hodně zdaru při pokračování !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to u Tebe s cenama muzes jit jeste ev. trosku dolu z toho co mas na webu kdyz prodavas lidem z P-clubu nebo jak ? ... (muzes SZ pokud nechces odpovedet sem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...