Přejít na obsah
StibTo

někdo zkušenosti s http://e-shop.levneautodily.cz ?

Recommended Posts

Ahoj, poohlizel jsem se (predbezne) po nejakych dilech na moji 306 a narazil na tento web : http://e-shop.levneautodily.cz

Zaujalo me ze napr. proti AK maji nektere veci az o desitky procent levneji. Mate s timto obchodem nekdo zkusenosti ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám věci oproti koncovým v AK až o desítky procent levněji - a nastoje, přímo v tom AK :D

A dokonce takovou možnost mají i místní řádní členové, když předloží kartičku... Koncové ceny v AK jsou jen na ozdobu a řada malých kšeftů funguje jen jako jejich přeprodejci, co si nechají jen malou marži.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

oddie : no to mi nerikas nic noveho ja v AK taky nakupuju ;) Nicmene je to asi kus od kusu ze jo kolik Ti daj slevu .. mam dojem ze jsem tam zatim vzdy mel mezi 15-45% dolu na karticku P-clubu nicmene tech 45% to bylo na zimni naplne. Tezko odhadnu kolik by mi slevili napr. z tlumicu (vc. prislusentstvi tj. sada ulozeni dorazy prachovky atd.) .. Tak se koukam i jinde :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jsem tam nakupoval tchánovi na Ford manželce na Peugeota a naprostá spokojenost,když něco nemají hned zavolají,jinak vše došlo v pořádku a většinou do 2 dne....:D:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
já jsem tam nakupoval tchánovi na Ford manželce na Peugeota a naprostá spokojenost,když něco nemají hned zavolají,jinak vše došlo v pořádku a většinou do 2 dne....:D:super

rec je predpokladam o AK :) .. jojo taky s nima mam celkem dobre zkusenosti (plus to mam k nim blizko) ... no ale to uz jsme :xvul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
S nima zkušenosti nemám, ale věřím že větčinu věcí umím levněji.... :aut

Vsak jo o tom nemuze byt pochyb akorat oni toho tam maji vice no .. :) (zatim..) kazdopadne mas ale hezci webovky :D:mad:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mají toho více no, já si všecko dělám postupně ručně sám no... :( Takže mně to bude trvat dlouho než to nějak rozumně naplním .... Ale to že tam něco nemám, neznamená že to nedělám... :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já to znám taky jsem měl něco do činění s jedním e-shopem ... je s tím strašnýho sraní než se všechny věci na ten web naházej ... ale máš to pěkný tak hodně zdaru při pokračování !

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak u čeho, u něčeho se dá jít ještě o něco níž, případně najít nějakou levnější alternativu... Většina cen už je ale nastavena tak že jsou nejlevnější na internetu....:aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku