Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika hlásí chybu.


Sifon

Recommended Posts

aj mne dnes dia vypísala toto:

1. počítač motoru trvalá závada - systém aditivováni, príliš velké množství aditiva

2. počítač motoru prechodná závada - signál tlaku turbomýchadla, hrubý signál snímače tlaku turbomýchadla - vysoký

Vie to niekto vysvetliť ??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. P1445 - Systém aditivování: příliš velké množství aditiva v nádrži - celkové množství do nádrže vstříknutého aditiva je větší než 80g. Podezřelá zóna: čerpadlo aditivování

2. P0234 - signál tlaku turbodmychydla : tlak oproti požadavku příliš vysoký. Podezřelé zóny: snímač tlaku přeplňování, snímač kopírování polohy turbodmychadla, problém podtlakového okruhu (přílišný podtlak), zařízení proměnné geometrie je zablokované v poloze max. přeplňování, vadné turbo. Toto je ale přechodná závada, takže nejspíš nějaký kontaktní problém na konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj mne dnes dia vypísala toto:

1. počítač motoru trvalá závada - systém aditivováni, príliš velké množství aditiva

2. počítač motoru prechodná závada - signál tlaku turbomýchadla, hrubý signál snímače tlaku turbomýchadla - vysoký

Vie to niekto vysvetliť ??? :myslim

Chybu č. 1 jsem měl také + mi k tomu svítila oranžová kontrolka motoru.

Nebyl jsi náhodou v poslední době na doplnění aditiva?

My to vyřešili novým nastavením stejně jako se to dělá pri doplňování aditiv a cca rok je pokoj.. odbornící s PP2000 možná poradějí víc jak se to nastavuje, já jen koukal přes rameno servisákovi, nevím sice jestli tento postup je správný, ale každopádně mě to pomohlo.

u druhého bodu bohužel neporadím

[upravil dne 7/1/11 10:09 Brizan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to nevím jestli by ti ten můj způsob pomohl. Možná by ti PP už chybu nehlásil, ale zase by jsi ho oblbnul a on by si myslel že tam máš víc aditiva než je skutečnost. Nevím co by se mohlo stát kdyby si tam neměl aditivum a nevěděl si o tom. Asi by to odnesl po nějaké době FAP, protože by se nedokázal bez aditiva dobře regenerovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...