Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Strašne klepe zadna naprava (takmer všetko vymenené )


Bjukemen

Recommended Posts

..tak zistil som že za jazdy po malych nerovnostiach brulálne niečo klepe v zadu na vodičovej strane a robí to iba ako začalo poriadne mrznuť,ked dam za jazdy prst na piestnicu tlmiča tak to strašne kope...tlmič sa stlačiť da tak nevyzera byť zamrznutý...sú menené vodorovne tyčky,tyčky stabilizatora a aj uloženie stab. tyče...včera som skušal všetko všemožné ale nič som nezistil,všetko vyzera byť pevné...

[upravil dne 6/1/11 09:25 Bjukemen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chce to prohlidnout zblizka, pripadne nejakym vetsim pajcrem pacit, jinak dily na obrazku :

pomocne pricne rameno c.1 - byvaji vymlacene silentbloky na jeho koncich ( prodava se jen original a pro vymenu je treba sundat celou zadni napravu)

ulozeni tehlice c.7 - jsou dva typy podle roku vyroby, na vymenu je potreba lis, nebo alespon dve trubky podlozky a zavitova tyc min. M12

silentbloky pod cislem 15 odchazeji malokdy

[upravil dne 6/1/11 12:46 Ferry]

post-1213-14109614471235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

..ked už sme pri tom auto už sice nemam ale dal som sa ny vymenu uloženia tej tehlice a čuduj sa svete nič tom nebolo žiadna vola ale už sa tam dalo nove to ložisko alebo ako sa to vola a buchalo to dalej,po dlhom badaní sa prišlo na to že sa povoluje šroba na vodorovnej tyčke stale po jazde sa povolila nechapem prečo šrobu som tahal na krv a po čase sa zase povolila ale najpodstatnejšie je že klepal tlmič,funkciu splnal ale klepal zaujímave :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...