Přejít na obsah
Bjukemen

Strašne klepe zadna naprava (takmer všetko vymenené )

Recommended Posts

..tak zistil som že za jazdy po malych nerovnostiach brulálne niečo klepe v zadu na vodičovej strane a robí to iba ako začalo poriadne mrznuť,ked dam za jazdy prst na piestnicu tlmiča tak to strašne kope...tlmič sa stlačiť da tak nevyzera byť zamrznutý...sú menené vodorovne tyčky,tyčky stabilizatora a aj uloženie stab. tyče...včera som skušal všetko všemožné ale nič som nezistil,všetko vyzera byť pevné...

[upravil dne 6/1/11 09:25 Bjukemen]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no chce to prohlidnout zblizka, pripadne nejakym vetsim pajcrem pacit, jinak dily na obrazku :

pomocne pricne rameno c.1 - byvaji vymlacene silentbloky na jeho koncich ( prodava se jen original a pro vymenu je treba sundat celou zadni napravu)

ulozeni tehlice c.7 - jsou dva typy podle roku vyroby, na vymenu je potreba lis, nebo alespon dve trubky podlozky a zavitova tyc min. M12

silentbloky pod cislem 15 odchazeji malokdy

[upravil dne 6/1/11 12:46 Ferry]

post-1213-14109614471235_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

..dík za rady..no tak na rameno č.1 sa vykašlem napravu dole rozhodne nebudem dávať a na tu 7ku sa omrknem..len teraz je ten čas taky plany tak je to horšie..ale vyskušam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

..ked už sme pri tom auto už sice nemam ale dal som sa ny vymenu uloženia tej tehlice a čuduj sa svete nič tom nebolo žiadna vola ale už sa tam dalo nove to ložisko alebo ako sa to vola a buchalo to dalej,po dlhom badaní sa prišlo na to že sa povoluje šroba na vodorovnej tyčke stale po jazde sa povolila nechapem prečo šrobu som tahal na krv a po čase sa zase povolila ale najpodstatnejšie je že klepal tlmič,funkciu splnal ale klepal zaujímave :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

..vyrezal som okienko do tapca aby som ho nemusel z kufra vyberať, kamarat šoferoval a ja som tam strčil ruku pri odklopenej sedačke

[upravil dne 20/1/12 13:02 od Bjukemen]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku