Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autosedačka Baby-safe sleeper


oddie

Recommended Posts

Máte někdo zkušenosti s autosedačkou Roemer baby-safe sleeper? Výhodou by mělo být, že dítě v sedačce leží, na rozdíl od vajíčka, kde je zkroucené, takže by měla být použitelná na delší vzdálenosti.

Viz např. http://www.autosedacky-romer.eu/baby-safe-sleeper/autosedacka-baby-safe-sleeper-cerna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počitam pro předni sedacku ok , zadni lavice jsou vetsinou ze sikma ale nevypada to blbe a rozum cena, na druhou stranu by me zajimalo jak je vyreseno zajisteni drzeni hlavicky

[upravil dne 6/1/11 00:02 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mám dvě děcka , tak z vlastní zkušenostní, bych do toho dítě nedal na delší trasu, asi dle mně to nebude moc bezpečné :myslim. Ja jsem používal jenom tohle http://www.bebeconfort.cz/creatisfix.php a byl jsem jak ja, tak dítě spokojené (na delších trasách hlavně). To dítě musí mít v té autosedačce taky hlavičku nějako zafixovanou aby se mu nehýbala při brzdění, zatáčkách a tak. Přece to malé mimino tu hlavu neovládá. Nevím a asi v té korbě nebude polstrování na zafixování. Můj názor je že tyhle rádoby věci x v jednom jsou naprd. Nejlepší je zvlášť kočár, pak autosedačka (určená do auta, kterou můžeš pak na podvozek kočáru nasadit) a nazdar. :papa

[upravil dne 6/1/11 10:26 Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...