Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Redukce na páčku pod volantem


Kardi

Recommended Posts

Ahoj klucí, kdysi jsem tady četl, že je tady někdo schopný zhotovit redukci na páčku pod volantem na běžná rádia tipu Pioneer, Sony, JVC...nemůžu to, bohužel, najít...:( Můžete mi pomoct?? Díky...;) Mám starý tip

[upravil dne 5/1/11 21:56 Kardi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pro sony, pioneer je stejný, nebo hodně podobný. Měl jsme v autě deh2820, předělal jsem páčku a fungovalo to.

Taky to můžeš zapojit tak, že odpory nebudou v serii jako na obrázku, ale bude tam víc větví (vždy odpor + spínač v serii) zapojených paralelně. Samozřejmě bys musel přepočítat hodnoty odporů.

post-24097-14109614472382_thumb.gif

Edit:

Všechny funkce tý páčky ti nepujdou, na to nemá dost kontaktů. Mě šlo: source, on/off

u radia: volume +-, ams+-, seek+- (se shiftem)

u cd/mp3: volume +-, < > (se shiftem), << >>

[upravil dne 6/1/11 13:20 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu: mám rádio Pioneer 7200SD tak se zus podívat páčku? tu mám kulatou, jde nahoru, dolu, dopředu, dozadu a ještě na ní kolečko otočný, myslim...

Vím, že to tady někdo dělal...:( Myslel jsem, že ten dotyčný se právě ozve, kdysi jsem to četl...že na běžný rádia jvc, sony, pioneer to jde jen na šlupky, sencor a podobný to nedělá..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

benžík:nemáš fotku jak to vypadá??nějak si to nedovedu představit..:D

Fotku nemam, ani na to neni co fotit. pokud tam dáš smd odpory, tak to vypadá uplně stejně jako neupravená páčka.

Jde o to, že páčku musíš rozebrat, odletovat z ní odpory a přiletovat do ní nový. Taky to jde udělat tak, že z páčky odstraníš odpory, od jednotlivých kontaktů vytahneš drátky veb z páčky a na ně zapojíš odpory a kablík na připojení k radiu. Celý to pak schováš do plastu vedle páčky, sletuješ to třeba na univezálnim plošnáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu dotyčnému,co ty redukce dělal jsem právě napsal email,jestli by bylo možno redukci vytvořit.Sám bych jednu potřeboval na 306ku a rádio Alpine,tenkrát mi dělal redukci za 650 i s poštou a funguje do dneška bez problému.Tak jestli napíše,tak dám vědět co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravim :))

mám rádio pioneer 1400UB

myslíte ze pujde pripojení k páčce pod volantem

Peugeot 406 rok 1998

Je tam (v autě) takový černý placatý konektor nejspís k té páčce. ten sem odpojoval od orig radia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...