Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 kolisanie ot. koli baterke?


Mahel

Recommended Posts

Ahoj.

Moze kolisanie otacok sposobovat slaba bateria?

V zime badam ze ked pridem na krizovatku vyradim rychlost tak otacky klesnu az niekam pod 750 svetla zoslabnu a otacky chcilu kolisaju 750 az 1000. Uz minulu zimu to robilo v lete nic a tuto zimu zas. Ked nabijem baterku tak 1-2 dni to nerobi a potom zas. Bateria je stara 4,5 roka co uz je dost asi. EXIDE 50Ah. To oko co je na vrchu uz nieje zelene aj ked ju nabijam stale je cierne. Ale este bi mala ist lebo na obrazku je ze az ked obelie je vhaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exide su dobre baterky, zalezi sice od rady, ale 4 roky mi vydrzala TAB, a este nieje uplne mrtva, boli to nakoniec zodrate zberacie kruzky, uhliky dobre nedosadali a na zaciatku sa to prejavovalo tak ako opisujes. Na to oko by som sa nespoliehal, je to ozaj primitivna signalizacia, treba dat bateru na tester.

Nic vsak nestratis ak si skontrolujes altík, nemoze to vovnutri vyzerat takto:

[upravil dne 6.1.2011 11:06 21Grams]

post-11108-14109614468466_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazku:

mne sa teraz v poslednej dobe stava ze ked nastartujem a vonku je zima (-1 pr) tak potom ked su otacky nizsie pod 1500 tak mi normalne motor tak cuka ako keby dosla nafta :( ked startujem tak sem tam kusok dlhsie ale nie zas tak ze uplne.. vyzera ze asi tiez baterka pomalicky konci..

davam do nafty aj VIF .. je mozne ze su z VIFu trysky nejake zaspinene alebo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazku:

mne sa teraz v poslednej dobe stava ze ked nastartujem a vonku je zima (-1 pr) tak potom ked su otacky nizsie pod 1500 tak mi normalne motor tak cuka ako keby dosla nafta :( ked startujem tak sem tam kusok dlhsie ale nie zas tak ze uplne.. vyzera ze asi tiez baterka pomalicky konci..

davam do nafty aj VIF .. je mozne ze su z VIFu trysky nejake zaspinene alebo ?

Tak aby to VIF zhorsoval ked ma zlepsovat filtrovatelnost nafty, to kde by sme boli? V akom stave mas palivovy filter?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...