Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rele,elektrika nebo co?


Bukanýr

Recommended Posts

Cau kluci vim ze mi nekdo z Vas poradi proto pisu.Mam 406 2.1Td nejaka vykopavka(old model).Co me trapi je blinkry.Nejdou skoro vubec,tipoval bych to na rele ale nejsem si jist.Driv sli ale potrebovali takzvane \"zahrat\" ted uz jdou jen obcas a to ta packa musi bejt zapnuta aspon 30 sec,pak bliknou 3krat,chvily nic,pak zase parkrat atd.A hlavne mi nefunguje ani vyhrev zadniho okna,mozna ze to ani nesepne protoze se nerosviti ani tlacitko a ani na palubce.Jestli mi dokaze nekdo poradit.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypalena prepinaci packa, sehnat jinou na vraku, nebo koupit novou. Packu bych asi nejakou na prodej mel, zalezi, jeslti mas i s vypinacem mlhovek (a to jeste bud jen predni nebo predni+zadni) Vyhrev okna s tim nebude mit nic spolecneho, tam je problem nekde jinde, chce to zkontrolovat pojistky, nekdy pred 14 dny jsem tu psal na foru jejich cisla do nejakeho vlakna na stejne tema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co se týče blinkrů tak si myslim že to páčkou nebude,protože mi to dělá to samý i na blikačkách (trojúhelník),spíš si myslim že to bude relátkem ale potřeboval bych vědět kde je a jak vypadá.Co se týče výhřevu tak pojistky zkontrolovány už dřív a četl sem i to vlákno pojistka F4 a 24 pod volantem ok,nebo spíš všechny pojistky jsou OK,četl sem že to relé na výhřev zadního okna je velký žlutý v oranžový patici tak na to musim mrknout, + mi nejde tachometr,ale jen ukazatel rychlosti,ten začne fungovat až třeba po hodině jízdy.Jestli to tam nemůže bejt někde blbě napojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rele blikacu je sedive a je videt , kdyz se zboku palubky pri otevrenych dverich ridice vyloupne ta velka sediva zaslepka, ta relatka mam taky, jedno se mi tu ted vali na stole :)

s tim tachometrem to budou studene spoje uvnitr budiku

to pitomy vyhrivani jsem resil uz asi na trech autech, resp. teda vim o trech autech s timhle problemem, ale zatim jsem nenasel cas provest nejaky blizsi mereni a zjistovani pricin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po \"zdařeném\" servisu je výsledek takový.Blinkry a výhřev nejspíš budou relátkama protože sem pročistil kontakty a je to pořád stejný.Mimochodem to relátko neni za záslepkou u řidičových dveří.Jediný relátka jsou pod volantem (Velký žlutý,Velký šedý a 2 malý černý.

Tachometr podle návodu jsem i dokonce dal dohromady až na to že mi vyhořeli 2 žárovky podsvícení při zapojení.Fungoval půl dne a pak uplně \"death\".Udělalo to následující (viz.Foto) jediný co jde tak je ukazatel teploty vody a veškerý kontrolky.

Někde jsem četl že to jsou spoje a je potřeba je přeletovat.Nemá s tim někdo zkušenosti jestli to přesně tohle dělá?:myslim

post-32319-14109614586181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...