Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koupě vozu


Gonsales

Recommended Posts

Ahoj vsichni.

Chceme se zenou poridit auto pro rodinu a je jasny, ze to bude 406. Ted jeste resime jaky motor. Slysel jsem, ze 2.0i je koncepcne stary, takze spis 1.8i nebo potom 2.0hdi. Jezdeni bude prevazne po meste obcas nekam dal (100km) a na slovensko k rodicum. Chtel sem se vas ale zeptat, co si myslite o tomhle aute?

http://www.autotipbrno.cz/detail.asp?idcar=787252

ty km asi pravda nebudou, ale auto vypada hezky

predem diky za odpovedi!

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, podle fotek vypadá pěkně, ale toho světlýho interiéru bych se docela bál. Bratránek ho měl v A4 a neskutečně nadával. Věčně to měl špinavý a to tam jezdil jen s přítelkyní bez dětí, zvířat apod...

Jinak souhlasím s názorem, že když family car, tak minimálně kombík ;) Sedan mám a ten přístup do kufru je .*.*. Prostě si před každou dovčou pěkně zanadávám, když tam ty krámy musím poskládat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.0 16v bych se vubec nebal... Oproti 1.8 16v nebude ta spotreba o moc vetsi (nebudes na to muset tolik slapat) precijenom je 406 tezky auto. jsou 3 verze 97kW, 99kW a 100kW Takze ze je koncepcne stary bych ani nerek. Ten posledni se tusim daval od 2001 nebo 2002.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.0 16v bych se vubec nebal... Oproti 1.8 16v nebude ta spotreba o moc vetsi (nebudes na to muset tolik slapat) precijenom je 406 tezky auto. jsou 3 verze 97kW, 99kW a 100kW Takze ze je koncepcne stary bych ani nerek. Ten posledni se tusim daval od 2001 nebo 2002.

a nebo 3.0 ;) co ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to slušně a an to co píšeš bych asi zůstal i u tohohle motoru. Interiér se mi líbí, jeslti ho udržíš čistý s dětmi bych se divil, ale to musíš vědět ty. Mě se to auto líbí ale chce to prohlídout na havárky, projet a poslechnout motor. Víc asi udělat nemůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mjsytic: nebrblej, i sedan má velkej kufr, minimálně na tři mrtvoly :D

Já už jsem v něm odvezl jízdní kolo, nábytek z Ikea (ten je sice v rozložený v krabicích, ale bylo jich hodně) a vánoční stromeček :super je to sice trochu tetris, ale dá se...

A tenhle světlý interiér bych hned bral, ještě lépe v kůži :o

[upravil dne 5/1/2011 22:42 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to nemyslel že jezdí jen po městě , ale když si spočte cenu těchto potencionálních problémů ...... tak si myslím že benzín má jistou výhodu kupř. spojka na 1,8i a spojka na Hdi s dvouhmotou je sakra rozdíl.... mám taky hdi ale příště už asi budu preferovat benzín +lpg ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych benzin nechtel nesedi me to a navic to zere. sice nenajezdim moc ale benzin nechcu. Potencionálni problemy? Ono s benzinem taky muzes mit problemy škrtíci klapka bude asi taky dost velka palka zapalovaci civky taky nejsou zadarmo. ale nevim presne co kolik stoji. Navic v nasich podminkách je y bazaru lepsi koupit zachovalej sluzebak nez nejakou plečku co ju opravoval Franta z horni dolni, ten bude spis v nafte. To je samozrejme muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...