Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumička dalkového ovládání


aaamilan

Recommended Posts

Ahoj, nevím jestli to pro bude pro někoho aktuální, ale já jsem měl problém sehnat gumičku do dálkového ovládání na klíčku. Dákláč mě fungoval, ale měl jsem promačklou gumičku a tak jsem to nepořídíl zmáčknout. Až po půl roce jsem sehnal. Sice stojí kolem 250 kč, ale dá se sehnat. Prodávají to v balení po dvou kusech. Tak pokud by měl někdo zájem, tak bych mu ho pomohl sehnat. Jinak přeji pěkný nový rok a hodně ujetých kilometrů bez problémů:D Ahoj

post-26542-14109614452371_thumb.jpg

[upravil dne 5/1/11 08:51 aaamilan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul ja mam spis problem u 306 ze mi dalkac ted uz obcas zacina vynechavat a musim zavrit klicem do zamku ... tak ted nevim zda muzu vymenit baterku sam nebo musim do servisu (kdyz to rozsroubuji \"neodparuje\" se vysilac a prijimac ? ..)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stibto dialkové :myslimsa ti neodparuje lebo mne to drblo na zem sa to celé rozsypalo a keď som to poskladal tak to funguje v pohode.Vymenit baterku možeš doma alebo to zanes k hodinárovi oni majú do toho baterie,je to o dosť lacnejšie ako v servise cca asi 2,5€.myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
stibto dialkové :myslimsa ti neodparuje lebo mne to drblo na zem sa to celé rozsypalo a keď som to poskladal tak to funguje v pohode.Vymenit baterku možeš doma alebo to zanes k hodinárovi oni majú do toho baterie,je to o dosť lacnejšie ako v servise cca asi 2,5€.myslim

Ahoj, já jsem právě měnil baterku sám doma a od té doby mě dálkáč nechodí. Nevíte čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi to spárovat? :myslim

No někde tady na fóru jsem našel návod. Zapnout klíček zapalování, pak smáčknout dlouhé tlačítko, pak krátké tlačítko, vypnout zapalování a po 5 sek. by to mělo fungovat. To jsem zkoušel i několikrát a nic.

Nevím si s tím rady. A přitom jsem fakt jen vyměnil baterku v ovladači. Před tím to šlo a po tom už ne.

Asi mě zbývá jen servis Peugeot.

Kdyby jste měli někdo ještě nějakou radu byl bych rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
Nešel by se mnou někdo do té gumičky na 806 napůl ? Já jednu ty jednu cena napůl?

Ja bych sel, ale mam jiny model ovladace - gumicka je delsi a je castecne i po stranach - vecer sem hodim fotku.

PS infrared

post-4610-14109616927464_thumb.jpg

[upravil dne 29.4.11 09:07 AM lubor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Nešel by se mnou někdo do té gumičky na 806 napůl ? Já jednu ty jednu cena napůl?

Tak ja se hlasim,ze bych si tu jednu od tebe koupil,pokud mi to teda posles postou.

Jedna se o gumičku do klice co je v 1 přispevku od aaamilan.

Zrovna jsem to musel podlepovat aby to slo mackat,tak treba by se to jeste zlepsilo.

[upravil dne 5/12/11 06:46 od martan11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...